Golfové kluby otvárajú svoje brány

0

Slovenská golfová asociácia vás pozýva osláviť Národný deň golfu v sobotu 13. mája na golfových ihriskách po celom Slovensku. Čakajú vás ukážky hry, prehliadky ihrísk, stretnutia s aktívnymi hráčmi a možnosť skúsiť si zahrať golf zadarmo. 

V sobotu 13. mája sa bude konať deň otvorených dverí na týchto ihriskách:
Golfový klub Agama
Golf Club Skalica
Red Oak Golf Club Nitra
Tri Duby Golf Club
Golfový klub Borša
Airport Golf Club
Lomnický golfový klub
Red Fox golf club Malá Ida
Golfový klub Tále
Golf Trnava, Golfový a športový klub Trenčín
Full Swing Golf Club
Sedin Golf Club, o.z.,
Golf Club Welten,
GC Pegas,
Eurovalley Golf Park Club,
Golfový klub Bojnice o.z.,
Prvý žilinský golfový klub,
Golf and Country Club Bratislava – Bernolákovo.
Čítajte tiež: Hrajte golf, obídu vás depky

Golfové kluby otvárajú 13.5. svoje bráni.

Čo pripravili golfové kluby pre svojich návštevníkov?

Golfové kluby si pre svojich návštevníkov pripravili pestrý program. Výuku golfovej hry a základných pravidiel či prehliadky ihrísk a techniky budú dopĺňať ďalšie aktivity. V réžií samotných klubov, ako napríklad turnaje, zábavné aktivity pre deti alebo streetfood.

Deň otvorených dverí na golfe prináša možnosť stráviť kvalitný čas v prírode s vašimi najbližšími. Golf je šport skutočne pre všetkých, preto sa nebojte zobrať svoje deti, priateľov, rodičov. Alebo príďte pokojne sami a vyvetrajte si hlavu priamo na golfovom ihrisku.

Okrem skvelej atmosféry a zábavy môžete na vlastnom tele skúsiť aj množstvo zdravotných benefitov, ktoré golf prináša. Či už ide o fyzické zdravie, využívanie rôznych svalových skupín, zlepšovanie koordinácie a rovnováhy alebo aj  psychické zdravie a celkovú pohodu. V golfe nájdete všetko.
Čítajte tiež: Golf zbližuje rodiny

Golfové kluby otvárajú svoje brány

Golfové ihriská na Slovensku sa tešia na svojich návštevníkov

Golf je aj perfektnou spoločenskou aktivitou, vďaka ktorej si môžete rozšíriť sociálne kontakty a zlepšiť náladu. Počas Dňa otvorených dverí budú vo viacerých kluboch prítomní aktívni hráči golfu. A tiež členovia klubu. Radi vám porozprávajú nielen o samotnej golfovej hre, ale aj o skvelých vzťahoch, ktoré na golfovom ihrisku panujú.

Vyberte sa v sobotu 13. mája na jedno zo zapojených ihrísk vo vašom okolí. Vezmite tých, ktorí sú vám najmilší a prežite spolu príjemný deň v prostredí nádhernej prírody pri jednom z najzdravších športov – pri golfe.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.