Horoskop na september

0

Aký bude september podľa Tarotu? Čo čaká jednotlivé znamenia? Karty vykladám v štýle posolstvo pre dané znamenie. Nech sa páči, horoskop na september. Nov v Panne bude 15. septembra a Spln 29. v Baranovi.

Baran – Pustovník

Táto karta nám hovorí o tom, že samota je dar. Nemýľme si samotu a osamotenie. Počas toho, ako sme sami, počujeme svoju dušu. Čo nám hovorí a kam nás smeruje.

V samote nájdeme najväčšie poklady. Barani by si mali dať v septembri odstup od okolitého sveta a zamerať sa viac na seba a duchovno. Nechajme svoju dušu rásť. Kariéra alebo vzdelanie sú na dobrej ceste, vo vzťahoch môžete očakávať osamotenosť.
Čítajte tiež: Kolektívny výklad Tarotu na september

Býk – Obesenec

Býci zažijú v septembri strnulosť, stagnáciu. Život pôjde ďalej bez vášho aktívneho prístupu. Budete prežívať. Budete cítiť, že sa neviete naštartovať.

Posolstvo tejto karty je, že váš doterajší postoj k životu je vystavený skúške. A vy sa máte zastaviť, prehodnotiť, zanalyzovať a začať znovu.

Blíženci – Svet

Ak čakáte, že konečne cez tú krkolomnú cestu prídete do cieľa, v septembri sa vám to splní. Otvára sa pred vami svet. Svet je ochranná karta. Kráčate po správnej ceste a prídete do šťastného cieľa.

Rak – Mesiac

Sústreďte sa nato, aby ste všetky krivdy, negatívne emócie a neprajnosti, ktoré ste zamkli vo svojej duši, ich dali von. Na svetlo. Je čas ich vyriešiť, vaša duša volá po oddychu.

Mesiac je aj kartou podvedomia. Dá vám hlasitejšie najavo, že je tu a musíte sa ním zaoberať. Možno k vám príde prostredníctvom nejakej choroby.

Lev – Koleso šťastia

Levy sa dostávajú na svojej životnej križovatke do ďalšieho smeru. Čaká vás niečo nové. Ďalšia etapa života. Môže tiež prísť k vyvrcholeniu situácie, v ktorej sa aktuálne nachádzate.

Panna – Mág

September máme pod vplyvom Panny, Nov v tomto znamení je 15.9. Mág predstavuje ľahkosť žitia, nové začiatky a veľa pozitívnej energie.

Váhy – Zamilovaní

Budete hľadať vnútornú rovnováhu, budú robiť rozhodnutia. Dostanete sa tiež do pokušenia s nejakou životnou skúškou a je na vás, aké rozhodnutie urobíte.

Bude to pre vás mesiac rozhodnutí. Zároveň je to zlomová karta. Znamená to, že ak budete v situácií, ktorú neviete vyriešiť, musíte tak urobiť. Každé rozhodnutie je v daný moment správne.

Škorpión – Pustovník

Uzatvorte sa do svojho vnútra, hľadajte odpovede vo svojej duši. Nevyhľadávajte spoločnosť ľudí, ale seba. Naučte sa žiť sami so sebou. Samota je dar.

Strelec – Spravodlivosť

Behanie po úradoch, možný konflikt. Vyrovnávanie misiek váh. Ublížil vám niekto? Skúste sa na tú situáciu pozrieť teraz s odstupom času, inými očami.

Kozorožec – Panovník

Potlačte svoje emócie, zamerajte sa na fyzický svet. Buďte nohami na zemi. Správajte sa k ľuďom tak, ako chcete, aby sa správali k vám.

Skúste zjemňovať vonkajšie vplyvy. Nedajte sa ovplyvniť zlom, ktoré momentálne vo svete prevláda. Šírte lásku, porozumenie, ľudskosť a ľudia sa k vám pridajú.

Vodnár – Obesenec

Stagnácia, strnulosť, prežívanie bez aktívneho prístupu. Doterajší spôsob vášho myslienia bude vystavený skúške.

Uzatvorte sa do seba, zanalyzujte situáciu a až potom konajte. Je potrebná trpezlivosť, čo je pre Vodnárov často nadľudský výkon.

Ryby – Svet

Ak čakáte, že konečne cez tú krkolomnú cestu prídete do cieľa, v septembri sa vám to splní. Otvára sa pred vami svet. Svet je ochranná karta. Kráčate po správnej ceste a prídete do šťastného cieľa.

Čaká nás čistiaci mesiac. Preto odporúčam čistiace sviečky Čistá duša a/alebo Trojitá dávka energie

Andrea Hinková – Tarová http://samanskesviecky.sk
Foto: http://www.pexels.com


ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.