NOV v Panne– Plánujte efektívne

0
pexels-brenoanp-1136571

V sobotu 27.8. bude NOV v Panne. Nov volá po nových príležitostiach.  Je to čas, vhodný na plánovanie nového a odloženie starého. Ak si niečo naplánujete počas NOVu, existuje reálna šanca, že všetko do čoho sa pustíte vďaka tejto fáze Mesiaca, bude mať pozitívny dopad.


Robíte všetko efektívne? Nedalo by sa niečo zlepšiť? Panna je kritická, prísna a prakticky založená. Miluje poriadok, plánovanie a presnosť. Je to zemské znamenie, k jej hlavným vlastnostiam patrí precíznosť. Panny sú detailisti a majú radi, ak ide všetko podľa plánu. Nekonajte preto unáhlene, ale sa utíšte a všetko si naplánujte. Vytvorte si systém a správne rituály.

Samozrejme záleží aj na tom, v akej fáze života sa nachádzate. Keď máte pocit, že kariéra už pre vás nie je na prvom mieste (alebo s ňou končíte), naopak, prestaňte byť na seba prísny a spomaľte.

person hand and crescent moon
Photo by Kaique Rocha on Pexels.com

Nie nadarmo je Panna znamením hneď po lete. Má nás pripraviť na nový štart do pracovného kolotoča a to práve dôkladným plánovaním a načasovaním vecí. Ak ste vo fáze, že prechádzate od kariéry k voľnejšiemu režimu a máte zvoľniť, zastavte sa. Naplánujte si voľnočasové aktivity a všetko, čo vás baví. Dajte svojmu životu nový zmysel, nájdite si koníčky a venujte sa všetkému na čo ste doteraz nemali čas.

Tento NOV je teda o tom, aby sme sa na chvíľu zastavili, zamysleli a nastavili nové, efektívnejšie pravidlá fungovania. 
Čítajte tiež: Spln – ako na nás pôsobí?

Na čo si treba dávať pozor sú akcie „hlavou proti múru“ a tiež na nízkovibračné energie, ako sú opovrhovanie, pohŕdanie, kritizovanie, pýcha a tiež vlastníctvo. Panny sú totiž majetnícke a keď niekto iný nerobí veci tak, ako si to ona predstavuje, je oheň na streche.  

NOV v Panne podporí všetko, čo súvisí s plánovaním, výpočtami a chladnou stratégiou.

Panna a logika – pre Panny platí pravidlo dvakrát meraj a raz rež.

Čo robiť? Plánovať, zefektívňovať a tiež oddychovať, meditovať, nechať myšlienky odísť a dať priestor novým.

Ísť do prírody, prevetrať si hlavu a potom sa pustiť do systematickej práce a zefektívniť procesy.
Andrea Hinková – Tarová
http://samanskesviecky.sk

Počas tohto NOVU by ste sa mali zamerať na čistenie od negatívnych emócií, na meditáciu a tiež financie.  

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.