Ideálna kabelka? Lichotí vašej postave a podporuje ju

0

Možno emócie riadia naše nákupné správanie, ale, na našu obranu, sú tu tiež štýly, strihy, farby a mnohé iné faktory, ktoré sú pre nás pri výbere kabelky dôležité. Pre tie najprešpekulovanejšie ženy je to napríklad silný a overený faktor „PP“. Ten dokonalý efekt, keď si žena vyberie kabelku, Podľa Postavy a potom božsky ladí s jej telom a sexy krivkami. Azda nie je práve toto sa spomínaným mužom na nás tak veľmi páči?

Odpoveď si domyslíme. Nie náhodou nás muži sami tak radi rafinovanými kabelkami obdarúvajú.

Pexels.com

Ako na pravidlo „PP“ – ako vyberať kabelku podľa postavy?

Postava typu “jablko”

Patríte k ženám, ktoré potrebujú zamaskovať väčšie bruško? Nesnažte sa ho zakrývať obrovskou kabelkou, naopak siahnite po strednej veľkosti. Veľmi pekne na vás ukáže klasická kabelka cez rameno, zaujímavo bude vyzerať aj crossbody model, nie však absolútne mini strihu. Takúto crossbody kabelku potom nosíme po boku, nikdy nie vpredu, na partii väčšieho bruška. Jabĺčka, pristanú vám aj módne aktovky a rôzne kabelky do ruky.
Čítajte tiež: Červená podporuje vášeň a sexepíl – vyskúšajte aspoň doplnky

Postava typu “hruška”
Ženská silueta v tvare hrušky sa vyznačuje výraznými a širokými bokmi. Dokonalý materiál pre znovu zaujímavú módnu tvorbu! Hruštičky, ideálne sú pre vás kabelky do ruky, pretože nepriťahujú zbytočnú pozornosť k bokom. Náramne vám pristanú aj rôzne elegantné listové kabelky. Ak je niekto, kto vie tieto modely nosiť, tak sú to ženy s týmto typom postavy.

Postava typu “presýpacie hodiny”
Vašou prednosťou je osí pás a večne žiadané krivky. Ako stvorené sú pre vás kabelky do ruky aj cez rameno akéhokoľvek tvaru, veľkosti či farby. Alebo svoj outfit dolaďte pekným batôžkom. Najsexy bude vyzerať, ak si jeho ramienka a batohovú časť spustíte až do pása. Patríte k tým, ktoré si viac menej môžu dovoliť čokoľvek.
Čítajte tiež: Pastelové farby rozžiaria aj vašu dušu

Postava typu “obdĺžnik”
Tento typ postavy sa nevyznačuje výraznými krivkami, ale preto nemusia byť ženy tohto typu vôbec smutné. Vďaka tomu im totiž pristane väčšina typov kabeliek, či už s dlhým, či krátkym popruhom, do ruky alebo cez rameno a nemusia sa báť ani priestrannejších tašiek, ktoré sú pre iných takmer neprípustné. Tieto baby to vlastne celé vyhrali a môžu si dopriať čokoľvek bez strachu, že to nepríjemne skreslí ich postavu.

Palculienka či modelka
Dôležité je vyberať kabelky tiež s ohľadom na výšku. Menšej postave vo všeobecnosti svedčia lepšie kabelky malých rozmerov. Drobunké ženy, vyhnite sa preto obrovským taškám, s ktorými budete vyzerať opticky ešte menšie a možno tak trochu komicky. Vysoké ženy by sa zase mali vyhýbať takým tým príliš dlhým modelom tašiek a kabeliek. Ideálna veľkosť je pre nich taká, ktorá je neexperimentuje s dĺžkou úložného priestoru, ale takých modelov je v skutočnosti menej, takže tento prípad snáď ani nehrozí.
http://www.deichmann.sk

Deichmann
Deichmann
Deichmann
Deichmann

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.