LIFTACTIV proti pigmentovým škvrnám a vráskam

0

Jedným z najviditeľnejších dopadov exposomu na kožu je nadprodukcia melanínu. Zdroj pigmentových škvŕn sa nazýva melanogenéza. Keď je koža vystavená napríklad nadmernému slnečnému žiareniu, melanocyty na túto agresiu reagujú vytvorením nadbytku melanínových pigmentov, ktoré potom na pokožke vytvárajú hnedé škvrny.

Aj hormonálne zmeny, či akné, môžu byť základom tvorby tmavých škvŕn. Pre korekciu a prevenciu hyperpigmentácie je dôležité chrániť pokožku a používať správnu dermatokozmetiku. Hypoalergénnu a s dobrou znášanlivosťou.

Tmavé škvrny nemusíte mať navždy, je možné s nimi niečo robiť

Laboratória Vichy sú priekupníkom vo vedeckom výskume exposomu už viac ako 40 rokov. Odbornosť tejto spoločnosti sa opiera o komplexnú štúdiu všetkých faktorov, ktoré v priebehu času ovplyvňujú zdravý vzhľad pokožky.

Keďže ma koža funkciu bariéry, je to tiež prvý orgán, ktorý je ovplyvnený vonkajšími a vnútornými faktormi. Pigmentové škvrny sú jedným z hlavných prejavov týchto agresií na povrchu kože.
Čítajte tiež. https://andawell.sk/kozmetika-ktora-posobi-aj-na-urovni-buniek-a-tkaniv/

Riešenie od VICHY – LIFTACTIV Specialist B3 sérum proti pigmentovým škvrnám a vráskam

Nabitý účinnou kombináciou aktívnych látok. Aby si Liftactiv Specialist B3 Sérum poradila s tmavými škvrnami, pôsobí v rôznych vrstvách pokožky. V spodnej vrstve pokožky Liftactiv Specialist B3 Sérum obmedzuje tvorbu pigmentových škvŕn, zatiaľ čo na povrchu kože napomáha peelingovým efektom odstrániť už vytvorené už vytvorené viditeľné tmavé škvrny.

Hypoalergénne zloženie bolo testované na všetkých prototypoch.

Vysoko koncentrované zloženie

Liftactiv Specialist B3 Sérum obsahuje 13 % aktívnych látok v kombinácii: Niacínamid (B3) – je to látka, ktorá je medzi dermatológmi dobre známa. Bolo o ňom vydaných viac ako 2 000 publikácií, hlavne z dôvodu jeho anti – hyperpigmentačného účinku v spodnej vrstve pokožky. Práve vďaka nemu dochádza k zníženiu výskytu pigmentových škvŕn.

Ďalšími účinnými látkami sú Kyselina glykolová a peelingové aktívne látky. Kyselina glykolová sa v dermatológií bežne používa na exfoliáciu pokožky. Je známa pre svoju vysokú účinnosť, pôsobí na povrchu pokožky, kde práve vďaka svojim exfoliačným účinkom viditeľne znižuje výskyt pigmentových škvŕn.

Sérum pôsobí na rôzne vrstvy pokožky za účelom korekcie pigmentových škvŕn.

Použitie:
Jemne stlačte aplikátor. Vďaka veľmi presnému kvapadlu môžete aplikovať priamo na pigmentové škvrny alebo na celú tvár.
Vichy

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.