Náš novoročný tip? Skúste to bez dymu

0

Niektoré výzvy v novom roku nám dajú poriadne zabrať. A čo tak hľadať alternatívy?

Fajčiari, ktorí nedokážu alebo nechcú prestať fajčiť, sa môžu potešiť modernému riešeniu. Klasické cigarety ovplyvňujú nielen zdravie, ale často i vzťahy medzi ľuďmi.

Mnoho ľudí sa snaží prestať s fajčením, ale vždy sa po čase k tomuto zlozvyku vráti. Boj proti fajčeniu môže vyvolať nejeden konflikt, odborníci ale hovoria, že pri obviňovaní si veľmi nepomôžeme. Naopak, môže to mať presne opačný efekt. Vtedy môže byť prvým krokom hľadanie vhodnejších alternatív.

Bezdymové zariadenia ponúkajú jedinečné riešenie, ako si poradiť  boji proti dymu z klasických cigariet. Novinka lil SOLID 2.0 bez zápachu a popola nielen pre pánov, ale i dámy a teda pre tých, ktorí túžia dať stopku klasickým cigaretám.

Cenovo dostupná alternatíva nespaľuje tabak a nespôsobuje pasívne fajčenie. Pri používaní vzniká namiesto dymu aerosól, ktorý sa vo vzduchu rýchlo vyparí. Takýto aerosól tiež obsahuje v priemere o 95 percent menej škodlivín ako cigaretový dym a je zložený prevažne z vodnej pary, nikotínu a glycerínu.

Jeho ďalšia výhoda spočíva i v tom, že sa nedrží na pokožke, vlasoch, nie je ho cítiť ani na končekoch prstov alebo na oblečení a predmetoch vo vašom okolí.
A pýtate sa čo škvrny na zuboch po klasických cigaretách? Dobrá správa, aerosól z nahrievaného tabaku zanecháva na zuboch výrazne menej škvŕn.

Bezdymová alternatíva prichádza v dvoch farebných prevedeniach COSMIC BLUESTONE GREY. Zariadenie je zároveň kompatibilné s IQOS 3 DUO.

lil SOLID 2.0 je určený len pre dospelých fajčiarov, obsahuje nikotín, a tak nie je úplne bez rizika.
Čítajte tiež: https://andawell.sk/jedinecne-laboratorium-tvori-svet-bez-dymu/

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.