Kozmetika, ktorá pôsobí aj na úrovni buniek a tkanív

1

Prírodná kozmetika Schüssler sa vyrába za prísne monitorovaných podmienok z kontrolovaných zložiek, z minerálnych solí Dr. Schüsslera alebo ich kombinácií.

Pri výrobe produktov sa používa 8 esenciálnych minerálnych solí, ktoré sa miešajú s krémom so 100 percentnými prírodnými zložkami.

Kombinácia solí Dr. Schüsslera a prírodných kozmetických surovín je jedinečná v oblasti starostlivosti o pleť, pretože vďaka mechanizmu biochemických solí môžu tieto produkty pomôcť nielen povrchovo, ale aj na úrovní buniek a tkanív.

Portfólio obsahuje pleťové a telové produkty pre ženy v rôznych vekových kategóriách a tiež kozmetiku pre deti. Anti ageing produkty zahŕňajú Age protection nočný krém, denný krém, očný krém a tiež séra vhodné pre ženy 30 +, 40 + a 50 +.
www.schusslerkozmetika.sk

1 komentár

  1. […] Viete však ktorý by ste mala používať práve Vy? Ak nie, čítajte ďalej, náš jednoduchý návod vám výber vhodného púdra určite uľahčí. V neposlednom rade odporúčame výber púdrov z prírodných zložiek nakoľko tieto pôsobia na pokožku upokojujúco a hojivo.Čítajte tiež: Kozmetika, ktorá pôsobí aj na úrovni buniek a tkanív […]

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.