Maškrťte pre zdravie: YETTI – Žuvacie cukríky plné rakytníka

0

Máte chuť na sladké a zároveň sa najmä s blížiacou zimou snažíte robiť niečo pre svoje zdravie a imunitu? Úspešná spoločnosť HIMALYO vám predstavuje jedinečný tibetský rakytník vo forme žuvacích cukríkov, ktoré oceníte nielen vy ale hlavne vaše deti, pre ktoré boli špeciálne vyvinuté.

Keď budete mať nabudúce chuť na žuvačku alebo ovocnú karamelku, môžete si namiesto nich dopriať jedinečný výrobok, ktorý je plný blahodarných extraktov z himalájskeho rakytníka a brusnice – vďaka tomu sa môžu pochváliť naozaj vysokým obsahom vitamínu C.

Koncentrované zdravie z Himalájí – zdravie nielen pre deti
Obdobie jesene a zimy je, bohužiaľ, takmer vždy spojené so zvýšenou chorobnosťou, najmä v detských kolektívoch v škôlkach a školách. Hlavne u detí predškolského a školského veku je preto dôležité myslieť na posilňovanie ich imunity a organizmu dodávať zvýšené množstvo posilňujúcich vitamínov.

Pre telo najprijateľnejšou formou sú vitamíny v prírodnej podobe, ktoré dokáže efektívne vstrebať. Okrem pestrej stravy je dobrou podpornou rastlinou tiež rakytník. Ten je jedným z najbohatších zdrojov vitamínu C vôbec a obsahuje aj celý rad ďalších vitamínov a látok, ktoré na telo majú blahodarný vplyv.

V našich zemepisných šírkach sa bežne vyskytuje rakytník rešetliakový, ktorý je všeobecne známy svojimi účinkami na ľudské zdravie. Produkty HIMALYO sú vyrábané z vysokohorského rakytníka tibetského, ktorý všetko potrebné obsahuje v ešte koncentrovanejšej forme.

Rastliny sú vo vysokých nadmorských výškach vystavené extrémnym podmienkam, rastú teda silnejšie a ich plody obsahujú oveľa viac účinných látok. Tiež blízkosť slnku prispieva plodom k ich výnimočnosti.

Zdravie pre maškrtné jazýčky
Žuvacie cukríky Yetti sú teda ideálnym pomocníkom pre posilnenie imunity detí od 3 rokov. Nenesú klasický názov želatínové, na rozdiel od väčšiny podobných produktov totiž neobsahujú živočíšnu želatínu, a sú teda vhodné aj pre vegetariánov a vegánov.

A aké sú konkrétne účinky rakytníka a brusnice, ktorých extrakt je základom cukríkov Yetti?

  • Rakytník je jedným z najbohatších zdrojov prírodného vitamínu C. Významne stimuluje imunitný systém a podporuje organizmus v boji proti zápalom a patologickým mikroorganizmom. Pri pravidelnom užívaní znižuje náchylnosť na akútne respiračné infekcie a chrípku. Podporuje činnosť srdca a má priaznivé účinky na tráviaci trakt vďaka svojim jedinečným hojivým a regeneračným účinkom. Pomáha tiež udržiavať zdravú pokožku.
  • Brusnica sa pýši veľkým množstvom účinných látok chrániacich ľudský organizmus pred chronickými chorobami, zažívacími ťažkosťami i vírusmi. Jej užívanie je účinnou  prevenciou pred infekciami močového ústrojenstva. Plody brusnice sú bohaté na minerály a vitamíny, významne je zastúpený najmä vitamín B a vitamín C.

Odporúčaná cena: Balenie 60 ks : 9,58 €

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.