Miluje vaše dieťa spievanie? Podporte ho týmto a zabavíte sa aj vy!

0

Všetky deti bez rozdielu milujú hudbu a spev. Najmä spev im pomáha odbúrať stres, zahnať bubákov a strach, spievajú si, keď sa nudia, aj keď majú dobrú náladu. Deckám nezáleží na tom, či spievajú falošne – hlavne že je zábava. Preto si nenechajú ujsť žiadnu príležitosť na počúvanie obľúbených pesničiek a karaoke. 

Čo keby ste im dopriali viac hudby, spevu a tanca na každý deň? Určite je to lepšie, než sedieť na sedačke s mobilom v ruke. A na detské oslavy, stretnutia či párty je karaoke ako stvorené. Teda – nielen na detské príležitosti. Ruku na srdce – kto z nás si rád schuti nezaspieva?

Na (nielen) detskú párty alebo len také obyčajné zábavné spievanie v izbe je ako stvorený Detský Bluetooth reproduktor s mikrofónom SENCOR SSS3600 KIDS. Počmáraný dizajn len zdôrazňuje bezstarostnosť, ktorú hudba prináša a viacfarebné LED osvetlenie reproduktora zas navodí tú správnu disco atmosféru.

Dva stredové a jeden výškový reproduktor zabezpečia správne tóny do každého ucha, ktoré pri 50 % hlasitosti môžu znieť nepretržite až 10 hodín. Toľko totiž vydrží nabíjateľná vstavaná 3000 mAh Li-lon batéria. Ekvalizérom so šiestimi predvoľbami dokážu decká na tomto reproduktore vylúdiť nečakané akustické zážitky. Zábavu zaručuje aj funkcia ECHO pri karaoke a svoje spevácke počiny si decká môžu aj nahrávať a prehrávať až do omrzenia.

Reproduktor s mikrofónom SENCOR SSS3600 KIDS má dosah pre Bluetooth až 15 metrov, s mikrofónom sa môžu odhodlaní speváci vzdialiť do piatich metrov. Prenášanie takmer 5-kilového reproduktora uľahčí opasok na prenášanie, takže vás zabaví doma aj na záhrade. Zapojíte do hudobnej zábavy aj susedov?

Foto: freepik.com, Sencor

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.