Movember upozorňuje na rakovinu semeníkov

0
Každoročne v novembri si muži nechávajú dobrovoľne narásť fúzy, aby upozornili na dôležitosť prevencie. Charitatívna akcia vznikla v roku 1999 v Austrálii. Názov kampane je odvodený zo spojenia slov moustache (fúzy) a november.

Celý projekt je prevenčný, keďže rakovina semenníkov je najčastejším zhubným ochorením mužov. Movember na Slovensku upozorňuje na potrebu prevencie všetkých mužských ochorení, akými sú aj rakovina prostaty a duševné choroby s tým súvisiace. 

Účelom akcie Movember je vzbudiť záujem mužov o svoje zdravie a tiež venovať pozornosť starostlivosti o muža. Vône značky Tabac Original sa o muža starajú už viac ako 60 rokov.  
Sila odhodlania
Vôňa akcie Movember Tabac Original Craftsman vyžaruje odhodlanie, zanietenosť a entuziazmus. Vytvorené pre odhodlaných mužov, ktorí sa bez váhania spoliehajú sami na seba. Pre tých, ktorí si nonšalantne vyhrnú rukávy, keď čelia výzve, a radšej veci vezmú do vlastných rúk, než by to mali nechať na druhých. Pre tých, ktorí pre svojich milovaných urobia čokoľvek, no s rovnakým nadšením sa venujú svojim vlastným záujmom.

Sviežo ostrá Nadčasová, výrazne aromatická pánska vôňa, ktorá vzbudzuje pozornosť na začiatku a prechádza do pulzujúcej kombinácie citrusových a korenistých tónov, vyžaruje teplo a modernosť vďaka fazuli tonka a na záver sa ponára do základu dreva a kože. Jednotlivé zložky vône naznačujú, že Tabac Original Craftsman v sebe skrýva tradičnú sviežosť: sladký, no zároveň ostrý záblesk grepu, energickú vôňu bergamotu a vzácny gerániový olej známy svojím povzbudzujúcim účinkom.

Celková interakcia všetkých voňavých odtieňov dodáva vôni Tabac Original Craftsman jej charakteristickú energickú sviežosť

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.