Najlepší kávový drink na svete má Costa Coffee

0

To tu dlho nebolo. Mladá baristka z Costa Coffee sa asi najskôr riadila heslom: „prísť, vidieť, zvíťaziť“. Naďa Krejčíčková pracuje v Costa Coffee ešte len 2 roky, ale baristický talent nezaprie. Za túto dobu stihla vyhrať súťaž Barista roka 2018 a zároveň aj súťaž Lagardere Foodservice Championship 2019.

Víťazný kávový drink, ktorý v poslednej súťaži namiešala, je spojením Coca-Coly Zero a espressa. Je tak dobrý, že ho kaviareň Costa Coffee zaradila do letnej ponuky svojich kávových nápojov. V ponuke kaviarní sa tak objaví nápoj, ktorý pripravila ich baristka. Príďte teda ochutnať nápoj, ktorý dobyl svet. Jeho meno je Espresso cherry cola.Silná dvojka
Máte radi kávu? A Coca-Colu? Pokiaľ ste dvakrát odpovedali áno, tak musíte ochutnať úplnú novinku v kaviarňach Costa Coffee.

Tou je ľadový drink Espresso cherry cola, ktorý namiešala baristka Costa Coffee a zožala ním na súťažiach prvé miesto. Bola by škoda sa o takýto drink nepodeliť aj s ostatnými.

Drink je silný a schladí aj v tých najteplejších dňoch. Základom je dvojité espresso, ktoré sa vyshakuje s višňovým sirupom a ľadom. Preleje sa do pohára naplneného ľadom a doplní studenou Coca-Colou Zero. Višňová príchuť ešte viac podtrhne kávový nápoj a bude sladkou bodkou na jazyku. Nápoj je dozdobený plátkom citrónu a koktejlovou čerešňou.

V letných mesiacoch je kombinácia Coca-Coly a espressa osviežujúcím kávovým nabudením. Espresso cherry cola je k dostaniu vo všetkých kaviarňach Costa Coffee.

Viac na http://www.costa-coffee.sk.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.