Nezabúdajme na Deň otcov

0

Pre mnohých ešte stále nie je obvyklé oslavovať Deň otcov, ale tento sviatok je nemenej dôležitý ako Deň matiek, Deň rodiny či MDD. Veď oteckovia majú v rodine i spoločnosti svoje dôležité miesto.

Napriek tomu, že v súvislosti s deťmi sa viac hovorí o materskej starostlivosti, láske a výchove, o tom, že otec je dôležitý, niet pochýb. Otec, už zo svojej mužskej podstaty, dáva deťom odlišný pohľad na svet. Je ten, s ktorým je zvyčajne väčšia zábava, ten ktorý deti učí kopec praktických vecí a ktorý im vie pomôcť s problémami úplne iným spôsobom ako mama. V ideálnom svete je otec pevným bodom a istotou v živote rodiny.

Deň detí, Deň matiek, Deň žien – to všetko sú sviatky, na ktoré sme si zvykli a všetci o nich vieme. No mnohí z nás ani netušia, že aj otcovia majú svoj sviatok, teda Deň otcov. Ten sa oslavuje vždy tretiu nedeľu v mesiaci jún, čiže tento rok pripadol Deň otcov na nedeľu 21.júna.

Ak chcete potešiť svojho otca, „klasickým pánskym darčekom“, potešte ho pravým slovenským brandy. Karpatské brandy Špeciál, známe ako KBŠ, je vyrobené klasickou metódou zrenia starostlivo vybraných  vínnych destilátov v dubových sudoch, kde po rokoch vznikne unikátne brandy s výraznou vôňou dreva, orieškov a plnou chuťou sušeného ovocia a vanilky.

V júni môžete KBŠ zakúpiť na našom e-shope www.hubertonline.sk s príjemnou zľavou.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.