Plánujte s Veľkým rodinným kalendárom 2022

0

Rodinné vydavateľstvo Familium, Moniky Kopřivovej, sa venuje nielen vydávaniu úspešných titulov ako napríklad Babička, rozprávaj či Naše výlety, ale do jeho portfólia patrí aj populárna hra Ako to bolo kedysi ?. A práve teraz prichádza s unikátnym kalendárom pre celú rodinu. 

Veľký rodinný kalendár 2022 s podtitulom Život na lúke vám pomôže zorganizovať rodinné aktivity a zároveň prinesie veľa zábavy.

Kalendár nie je obyčajným plánovacím rodinným kalendárom aké ste doteraz poznali. Má veľký formát a môžete do neho nielen prehľadne zaznamenávať aktivity a plány až piatich členov rodiny, ale sa aj spoločne zahrať. Na každý mesiac je totiž pripravený obrázok zo života zvierat a rastlín, ktoré žijú na lúke. Ku každému obrázku sa vždy viaže zábavná hra, ktorej riešenie sa nachádza na konci kalendára. Nájdete tu aj zaujímavé informácie o živočíchoch a rastlinách, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou našich lúk. Kalendár obsahuje originálne a hravé ilustrácie výtvarníčky Markéty Speranza.

Je pre vás rodina na prvom mieste? Zorganizujte a naplánujte si čas pre svoju rodinu a objavte tajomstvá lúčnych rastlín a bylín, spoznajte život krtkov, mravcov, orchideí a ďalších známych i menej známych obyvateľov našich lúk.

Veľký rodinný kalendár 2022 kúpite na www.familium.sk a v sieti kníhkupectiev. Odporúčaná cena: 13,60 €
Čítajte tiež: Ako rastiem – kniha na zaznamenávanie detstva

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.