Anti pigment – Skvelý vzhľad navonok, skvelý pocit vo vnútri

0

Žiadne skrášľujúce filtre už nebudete potrebovať: Eucerin® Anti-Pigment Rozjasňujúce sérum zabezpečí vašej pleti zjednotený tón a prirodzene žiarivý vzhľad.

Vyfotiť selfie, pridať filter a zverejniť na sociálnych sieťach – tento postup sme si zvykli používať pri zdieľaní našich portrétnych fotografií na Instagrame alebo Facebooku. Ale zamyslite sa! Je to naozaj to, čo chceme?

S Eucerin® Anti-Pigment Rozjasňujúcim sérom žiadny filter potrebovať nebudete. Váš nový spojenec pre zjednotený tón, žiarivý vzhľad a krásnu, prirodzenú sviežosť pleti vám pomôže vyzerať dokonale na sociálnych sieťach aj v každodennom živote.
Čítajte tiež. Dajte zbohom pigmentovým škvrnám na tvári

Bez filtra, bez mejkapu, budete jednoducho sami sebou. Vy, vaša jedinečná osobnosť, a vaša prirodzená krása. Ak teda hľadáte dokonalý pleťový prípravok, vďaka ktorému bude vaša pleť vyzerať ešte lepšie, potom ste ho našli! Vďaka Eucerin® Anti-Pigment Rozjasňujúcemu séru bude vaša pleť konečne žiariť rovnako ako vaša osobnosť.
Čítajte tiež: Krása je v jednoduchosti

Výhody EUCERIN® ANTI-PIGMENT rozjasňujúceho séra:


• Zjednotený tón a žiarivá pleť – prvé výsledky už po dvoch týždňoch,

• Super jednoduchá aplikácia; možno ho ľahko začleniť do akejkoľvek
pravidelnej starostlivosti o pleť,

• Patentovaná účinná látka thiamidol, preukázateľne redukuje pigmentové škvrny,

30 ml; 37,64 Eur


Znižovanie melanínu v pleti

Hlavná účinná látka thiamidol znižuje „hromadenie“ melanínu v pleti, a tým pôsobí proti hyperpigmentácii. Sérum navyše obsahuje kyselinu hyalurónovú a glycerín, ktoré pleť
do hĺbky hydratujú a vyživujú. Ultraľahká konzistencia s technológiou Crystal Technology
sa jednoducho nanáša a rýchlo sa vstrebáva.

Má aj príjemnú vôňu a na pleti zanecháva skvelý pocit. Účastníčky našich klinických
testov môžu potvrdiť jeho presvedčivé výsledky: 95 % z nich sa po štyroch týždňoch
zhoduje, že sa vďaka nášmu Anti-Pigment Rozjasňujúcemu séru cítia žiarivejšie, a dokonca
99 % uvádza, že im poskytuje skvelý pocit z ich pleti.


Ako používať Eucerin Anti pigment?


Nie je nič jednoduchšie: sérum aplikujte ráno a večer, jednoducho ho naneste na vyčistenú pleť tváre – všetko sa začína jednou kvapkou. Potom môžete použiť svoj obľúbený hydratačný krém a ráno ešte opaľovací krém s SPF.


Eucerin® Anti-Pigment Rozjasňujúce sérum môžete ľahko začleniť do akejkoľvek pravidelnej starostlivosti o pleť. Je vhodné pre všetky typy pleti a je možné ho kombinovať s akýmkoľvek kozmetickým prípravkom.

5 tipov pre ešte žiarivejšiu pleť

 1. Premeňte vašu pravidelnú starostlivosť o pleť na wellness zážitok: Doprajte si počas vašej pravidelnej starostlivosti o pleť chvíľku relaxácie len pre seba, či už pri čistení pleti, nanášaní Anti-Pigment Rozjasňujúceho séra alebo denného či nočného krému.

  Tak bude mať vaša pleť dostatok času na vstrebanie účinných látok a vy si môžete užiť odpočinok, skôr ako začnete váš rušný pracovný deň, alebo si ľahnete do postele.
 1. Doprajte si domácu pleťovú masáž: Prípravky starostlivosti o pleť účinkujú ešte lepšie,
  ak ich do pleti vmasírujete. Zároveň tak uvoľníte tvárové svaly, čím zmiernite stres a vaša
  pleť získa zjednotenejší vzhľad.

 2. Začnite deň s tvárovou jogou: Okrem vašej pravidelnej starostlivosti o pleť a masáže tváre môžete vašu vlastnú starostlivosť o pleť hneď ráno okoreniť lekciou tvárovej jogy. Rovnako ako svaly tela, aj svaly tváre sa vďaka cvičeniu spevňujú.

  Môžete tak predísť predčasnému ochabovaniu kontúr tváre a tvorbe hlbokých vrások.
 3. Spánok pre krásu skutočne funguje: Zatiaľ čo spíte, vaša pleť pracuje na oprave „škôd“ napáchaných počas dňa prachom, nečistotami a UV žiarením, aby ráno získala opäť žiarivý a krásny vzhľad. Túto regeneráciu môžete navyše podporiť použitím nočného krému vyvinutého pre váš typ pleti.

  Pred nanesením nočného krému nezabudnite pleť tváre vyčistiť, a tiež pravidelne prezliekajte obliečku vankúša (každých pár dní či dokonca každý deň), predídete tak tvorbe nežiaducich pupienkov.

  Baktérie, nečistoty a zvyšky mejkapu sa na látke hromadia a môžu vašu pleť počas noci dráždiť a viesť k nedokonalostiam pleti.
 1. Vychutnávajte si zdravé potraviny pre žiarivú pleť: Jedzte každý deň dostatok
  zeleniny a čerstvého ovocia – to prospieva nielen vášmu telu a celkovej pohode, ale
  aj vaša pleť tým získa zdravo žiarivý vzhľad.

  A to preto, že zelenina a ovocie sú plné vitamínov, minerálov a sekundárnych rastlinných látok – najmä tie intenzívne sfarbené. Dodržiavajte zdravý pitný režim a každý deň vypite aspoň šesť pohárov vody (2,5 litra). Je to dôležité nielen pre vaše celkové zdravie, ale aj pre vašu pleť.

  Na druhú stranu obmedzte konzumáciu cukru a tiež alkoholu. Cukor môže ovplyvňovať pružnosť a jemnosť vašej pleti a môže spôsobovať zápaly. Alkohol dehydratuje vaše telo
  a môže mať vplyv na váš spánok, vaša pleť potom môže byť suchá a mdlá a môžu
  sa v nej ľahšie tvoriť vrásky.
  https://www.eucerin.sk/


ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.