Príďte ochutnať archívne víno do Pezinku

0
www.pexels.com

„Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá – na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.“ (Jan Werich)

Zdvihnite s nami čaše! Nech družná debata a smiech rozozvučia múry a nádvorie jednej z najstarších archívnych pivníc na Slovensku!

V dňoch 21.-22. 5. 2021 prijmite pozvanie vznešenej starej dámy, ktorá vám poodhalí poklady, ktoré s láskou opatruje. Nevolá vás na šálku čaju a sušienky, ale ochutnať pohár či dva kvalitného vína vrátane vzácnych kusov, ktoré vyťahuje len pri špeciálnych príležitostiach.

Jednou z tých príležitostí je Deň otvorených pivníc sv. Urbana – ochrancu viníc. Nenechajte si ujsť možnosť stretnúť sa v príjemnej atmosfére a ochutnať archívne skvosty vinárstva VITIS i to najlepšie z kolekcie Chateau Pezinok.

Po dlhých mesiacoch odriekania je čas stretnúť sa na krásnom mieste, s krásnym vínom a usmiatymi ľuďmi. Teší sa na vás someliér Juraj Kordiak a technológ Juraj Slováček, ktorí vám radi zodpovedia na zvedavé otázky o víne, ktoré ste vždy chceli položiť, no nemali ste komu.  
Čítajte tiež: Vykročte zo sveta povier – kvalita v modernom obale

Srdečne vás týmto pozývame do archívnej pivnice spoločnosti VITIS, ktorú nájdete na Holubyho 91, 902 01 Pezinok.

V piatok 21. 5. 2021 sa s vami stretneme od 14:00 – 20:00  a v sobotu 22. 5. 2021 od 12:00 do 20:00.  Uvidíme  sa s dobrou náladou a pohárom „pravdy“  ?

Viac informácií o podujatí nájdete na stránke www.mvc.sk.

Úvodná foto: www.pexels.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.