Rozprávka: Veľké želanie

0

Dnes 9. januára 2020 prichádza do kín mexická animovaná rozprávka Veľké želanie (Dia de Muertos) so slovenským dabingom

V malom mexickom mestečku Santa Clara, kde sa duchovia vracajú raz ročne na Deň mŕtvych, žije šestnásťročná Salma, ktorá nikdy nepoznala svojich rodičov. Keď sa na nich pýta, dostáva stále tú istú odpoveď – že ju jej rodičia opustili. Salma, ktorá nechce tomuto uveriť,  hľadá odpoveď na tento fakt, neprestáva pátrať po odpovedi, a hľadá aj informácie,  ktoré by jej priblížili identitu jej rodičov. Neustále zisťuje, pýta sa  a neprestáva . …

Až do tej doby, pokiaľ sa jej do rúk dostane zvláštna kniha plná príbehov a kúziel. Čarovná kniha by mohla byť chýbajúcim článkom k objasneniu tajomstva jej rodiny. Vďaka knihe sa Salma rozhodne podniknúť dobrodružnú cestu  za tajomstvom jej rodičov. Na túto dobrodružnú cestu sa k nej pripoja  jej odvážni a udatní priatelia  Jorge a Pedro. Nájde Salma všetky indície odkazujúce k rodinnej minulosti?  Podarí sa jej vypátrať históriu jej rodičov, prípadne sa s nimi stretnúť?

www.magicbox.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.