Súťaž o 1 + 1 KetoMix Kolagén s vitamínom C

19

Možno vás tiež prekvapilo, že do Vianoc je už skutočne len pár dní. Mnohým ľuďom sa síce za posledné dva roky zmenili v živote priority, ale práve Vianoce sú stále tým najlepším časom kedy potešiť svojich blízkych. Darujte im aj sebe ochutený KetoMix kolagén, ktorý je ideálnym darčekom pre každého.

Nie je tajomstvom, že kolagén prospieva kráse. Vedia to aj výrobcovia kozmetiky. Preto ho v regáloch obchodov môžeme nájsť ako súčasť krémov, sľubujúcich hladšiu pokožku bez vrások, alebo šampónov pre pevnejšie a kvalitnejšie vlasy. To je však len veľmi malá časť toho, čo kolagén naozaj vie. Prospieva totiž aj šľachám, kĺbom a prakticky všetkým orgánom v tele.

Preto je KetoMix kolagén s kyselinou hyalurónovou a vitamínom C ideálny darček pre ženy i mužov od 25. roku veku. Týmto kolagénom, ktorý je súčasťou výhry, môžete potešiť niekoho veľmi blízkeho. Kamarátku, sestru, mamku, babičku, tatina, dedka, alebo jednoducho priateľa alebo kamaráta. Je vhodný pre každého! Ako je to možné?

Čo je vlastne kolagén?

Kolagén je dôležitou, a predovšetkým nevyhnutnou súčasťou ľudského organizmu. Kolagén je najdôležitejšou a najviac zastúpenou bielkovinou v tele, ktorá nesie zodpovednosť za pevnosť, pružnosť a správnu funkciu všetkých tkanív, na ktorých stavbe sa podieľa.

Existuje viac ako 30 rôznych typov kolagénu. Najčastejší typ sa vyskytuje v kostiach, kĺboch, zuboch, šľachách a koži. Ďalšie typy sú prítomné v chrupavkách, vlasoch, svaloch alebo cievach. O kolagéne by sa dalo povedať, že funguje v našom tele v podstate ako lepidlo. Vytvára väzivo, čím podporuje zdravú štruktúru pokožky, svalového tkaniva, kostí a šliach.

S vekom to bohužiaľ lepšie nebude

Naše telo je navrhnuté tak, aby si vytváralo svoj vlastný kolagén. Samozrejme za predpokladu, že dostáva všetky potrebné živiny. S vekom sa prirodzená tvorba kolagénu však začína postupne znižovať. K poklesu dochádza približne od 25. roku veku, po 45. si už telo kolagén nevytvára takmer vôbec.

Môžeme to pozorovať na pribúdajúcich a stále sa prehlbujúcich vráskach, ku ktorým sa postupne môžu pridať aj bolesti kĺbov a taktiež častejšie a závažnejšie ochorenia. Na rýchlosti úbytku kolagénu sa okrem času podieľajú aj ďalšie faktory. K najčastejším patrí stres, nadmerné opaľovanie alebo zlý životný štýl v podobe fajčenia, holdovania alkoholu a nedostatok spánku.

Iba krémy nestačia

Proces úbytku kolagénu je možné našťastie spomaliť. Alfou a omegou je dôkladná starostlivosť o pleť a telo. Kvalitné krémy a značková kozmetika však stačiť nebudú. Do vnútornej štruktúry pokožky sa takto kolagén dostane len vo veľmi malom množstve. Telu je potrebné dodávať výživu predovšetkým zvnútra.

S tým pomôže KetoMix kolagén s kyselinou hyalurónovou. Rýchlo a ľahko sa vstrebáva a výborne chutí. Pravidelným užívaním sú na tele vidieť zmeny hneď po pár týždňoch. KetoMix kolagén obsahuje hydrolyzovaný kolagén. V jednoduchosti to znamená, že je ľahšie prijateľný ľudským telom a vstrebáva sa presne tam, kde má. Vďaka vitamínu C, ktorý obsahuje, posilní taktiež vašu imunitu.
Čítajte tiež: Obnovte stratu kolagénu!

Teraz môžete súťažiť o 1 +1 balenie KetoMix Kolagén s vitamínom C. Stačí, ak dole pod článkom do komentára napíšete, po ktorom veku života človeka sa kolagén už nevytvára sám a treba mu pomôcť. Žrebujem 27.12. 2021

Banner Ketomix.sk

19 KOMENTÁRE

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.