Súťaž o voňavý balíček TerracottaFresh

0

Na Instagrame prebieha nová súťaž. Pre súťaženie sa prihlás tu a splň podmienky súťaže: https://www.instagram.com/andrea_hinkova_tarova/

Cieľom TerracottaFresh je priniesť zdravú alternatívu k chemickým osviežovačom, ktoré sú škodlivé pre nás aj pre životné prostredie. Prírodná hlina je netoxická a je skvelým nosičom silíc. Odporúčame použitie 100% prírodných silíc. Všetky výrobky sú opakovane použiteľné a ekologické.

V balíčku sa nachádza:
1. Difúzer na autoventilátor z prírodnej hliny- prírodná a netoxická alternatíva konvenčných osviežovačov do auta. Stačí kvapnúť kvapku prírodnej silice tak často ako je potrebné, difúzer je opakovane použiteľný, teda aj ekologický.

2. Osviežovač do šatníka z prírodnej hliny zavesený na ľanovej stužke- stačí naňho kvapnúť kvapku silice a zavesiť kamkoľvek potrebujete.

3. Aroma náramok vyrobený len z prírodnej hliny a portugalského korku. Kvapnutím silice na hlinenú korálku z neho vyčarujete originálny voňavý šperk. 4. 100% prírodný esenciálny olej slovenskej značky Slownatur

Balíček poteší milovníkov zdravého životného štýlu, ekológie a minimalizmu.

Nájdete nás na FB ako Zdravé auto, voňavý domov
https://www.facebook.com/zdraveautovonavydomov/

na Instagrame ako
https://www.instagram.com/terracottafresh/

@terracottafresh

Kontaktný email jeterracottafresh@gmail.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.