Čo na Veľkú noc nesmie chýbať?

0


Skvele doplní vaše veľkonočné chute .
Každá rodina má svoje zvyky. Niekto na Veľkú noc ukončí 40-dňový pôst, iný si dopraje viac maškŕt ako obvykle. V mnohých domácnostiach nesmie chýbať na veľkonočnom stole údené mäso s majonézovým šalátom, inde si radi pochutnajú na rybe či makových šúľancoch. A keď už príde na klasické slovenské zvyky, niektorí šibači radšej oblievajú studenou vodou a iní zase voňavkami. Jedna vec by však nemala chýbať v žiadnej domácnosti. Dobré víno.


Rizling rýnsky je víno, ktoré sa vo veľkonočnom zhone nestratí. Toto víno je považované za jednu z najväčších bielych muštových odrôd viniča, ktorú si cenia na celom svete. Očarí vás aj vašich hostí vôňou lipových kvetov a pikantnou chuťou plnou kyseliniek. Vyššie kyseliny sú na veľkonočné hodovanie ako stvorené, lebo pomáhajú s trávením. Ryzling rýnsky v suchej verzii nájdete v ponuke Vitis Pezinok dokonca v dvoch radoch – akostné víno Galéria a prívlastkové z radu Poézia. Alebo siahnite po elegantnej značke CHateau Pezinok Tieto vína dodajú vašim veľkonočných sviatkom novú dávku elegancie a pohody. www.vitis.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.