Funkčné čaje TEEKANNE v novom balení

0

Rad funkčných čajov TEEKANNE patrí k obľúbeným prírodným nápojom. Vďaka optimálnej zmesi vybraných byliniek priaznivo pôsobí na organizmus a poskytuje mu oporu pri najrôznejších zdravotných problémoch. Spoločnosť TEEKANNE sa rozhodla túto čajovú edíciu po vizuálnej stránke modernizovať a prichádza s jej inovatívnym redizajnom. Práve teraz sa tak obaly všetkých funkčných čajov predstavujú v novej sviežej podobe.

Krabičky z radu liečivých čajov TEEKANNE sa dajú aj po zmene dizajnu na regáli spoľahlivo rozpoznať, a to dokonca lepšie než predtým. Vďaka výraznejšie viditeľnosti. Ich súčasný inovovaný vzhľad vychádza z predchádzajúceho štýlu, na ktorý sú zákazníci zvyknutí. Oproti pôvodnému obalu zdobí ľavú stranu novšie okrúhle logo TEEKANNE a vďaka jednoduchému bielemu pozadiu pôsobí obal po re-dizajne príjemnejším a čistejším dojmom.

Väčší priestor dostávajú na obale samotné liečivé rastliny, ktoré hrajú v bylinkovej čajovej zmesi prím. Ich zväzok na pravej strane etikety zobrazuje rastliny tak, že ich môžu priaznivci liečivých bylín ľahko rozoznať. Pre väčšiu prehľadnosť pribudla na etikete tiež silueta, podľa ktorej možno ihneď vytušiť, pre ktorý typ zdravotných problémov je konkrétny čaj určený.

V novom štýle budú odteraz dostupné všetky čaju tohto radu, a to vrátane novinky TEEKANNE Imunita. V období viróz a prechladnutí si môžu zákazníci vybrať, či si pripravia čaj TEEKANNE Dýchacie cesty a hrdlo v klasickej verzii, alebo jeho pikantnejšiu variantu TEEKANNE Dýchacie cesty a hrdlo so zázvorom. Oba čaje poznajú zákazníci pod predchádzajúcim názvom Nachladnutie. Zloženie sa na rozdiel od názvu nijako nezmenilo a milovníci byliniek si tak aj pri nádche a kašli môžu pochutnať na zdravej sile prírody.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.