Premeňte svoje sny skutočnosť

0

Premeňte svoje sny na skutočnosť v novej súťaži s pralinkami Ferrero Rocher.

Prezraďte pralinkám Ferrero Rocher vaše tajné prianie a ony vám ho pomôžu splniť. V unikátnej súťaži Zlaté okamihy sa nehrá o nič menšie ako o doslova vysnívaný zážitok, ktorý Ferrero premení na skutočnosť. Okrem vysnívanej výhry môžete získať aj zlatý filter na fotku, ktorú možno navyše vyhrať vytlačenú v zlatom rámčeku.

Chcete s drahou polovičkou precestovať svet, vziať rodičov na muzikál na Broadwayi alebo si vystrojiť ten najkrajší svadobný deň, na ktorý budú všetci ešte dlho spomínať? Nastáva čas splniť si svoje najväčšie želanie a ešte si pritom skvele pochutiť. Kúpte si 200g balenie praliniek Ferrero Rocher, uschovajte daňový doklad a zaregistrujte sa do súťaže na stránke www.rocher.sk.

Predovšetkým ale nezabudnite popísať dokonalý zážitok, o ktorý chcete hrať. Inšpirovať sa môžete zoznamom zlatých okamihov, ktorý nájdete na webových stránkach. Možno to budete práve vy, koho spoločnosť Ferrero vyberie ako šťastného výhercu a prianie mu splní.

Ferrero však prichystalo aj niečo navyše: pôsobivé zlaté filtre na vaše obľúbené fotografie. Stačí sa registrovať na webovej stránke, nahrať fotku do aplikácie a upraviť ju tak, aby dostala zlatý rámček a špeciálny filter. Vydarený záber zaliaty zlatom potom môžete zdieľať s priateľmi na sociálnych sieťach.

Kto by chcel navyše originálne potešiť svojich priateľov a blízkych, môže rovno hrať aj o vytlačenú fotografiu v krásnom zlatom rámčeku. Tú potom Ferrero pošle ako milé prekvapenie tomu komu len budete chcieť. Kúpte si akékoľvek pralinky Ferrero v celkovej minimálnej hodnote 4 EUR, uschovajte daňový doklad a nahrajte fotku na web. Každý deň budú vyžrebovaní dvaja výhercovia, ktorí si sami určia, komu chcú fotku poslať poštou ako darček od srdca.

Popustite uzdu svojej fantázii a nebojte sa predstaviť si vytúžené zlaté okamihy. S pralinkami Ferrero Rocher sa váš sen môže stať realitou.

Súťaž prebieha na Slovensku a v Českej republike od 15. 9. do 31. 10. 2019.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.