SÚŤAŽ! Počúvaj svoju chuť s Lay’s Core!

155

Leto je tu a s ním aj poriadna porcia hudby. Či už sa chystáte na hudobný festival, na koncert alebo vám hudba hrá len vo vašich slúchadlách, jedno je jasné – všetkých nás spája.

Zábava, ktorá teší náš sluch, však môže byť ešte zmyselnejšia. Vyskúšajte Lay’s Core, pretože hudba znie a chutí lepšie s Lay’s! Rovnako ako má každý svoj obľúbený hudobný žáner, má každý svoju obľúbenú príchuť chipsov.

Lay’s Salted patria medzi najobľúbenejšie príchute vôbec! Preto sú spojené s Pop music. Pre milovníkov ostrejšej muziky sú tu pikantné chipsy Lay’s Piquant paprika, ktoré idú s rockovým žánrom ruka v ruke! Fanúšikovia hip hopu si prídu na svoje s Lay’s Fromage.

Jedným z hlavných princípov tohto žánru je hra so slovami a komunikácia s publikom, po ochutnaní skvelej syrovej príchute vám slová určite nedôjdu! Komu bije srdce v rytme Latiny, mal by siahnuť po Lay’s Spring onion, ktorých chuť je jemná a zároveň výrazná. Lay’s Grilled bacon hrajú v štýle Country.

Príchuť grilovanej slaniny vám pripomenie zvuk gitary a letný táborák.

Na kartóne chipsov si môžete teraz pochutnať aj Vy. Stačí ak odpoviete na jednoduchú otázku.
Odpoveď píšte dole do komentára pod článkom. Vyhrávajú traja z vás.
S akým hudobným žánrom sa spájajú Lay’s Piquant:

  1. Hip hop
  2. Rock
  3. Pop

155 KOMENTÁRE

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.