Šamanské sviečky pre dušu – ponuka

1

Šamanské sviečky pre dušu nie sú len nejaké ďalšie sviečky. Ich pridanou hodnotou je vysoká koncentrácia liečivých bylín a šamansky nabitého kameňa. Navyše sú vyrábané len v určité dni a to pod vplyvom Slnka alebo Venuše. 

Základnou sviečkou je Čistá duša
Je ekologická, bio, obsahuje všetky dôležité bylinky, ktoré pohlcujú negatívnu energiu – biela šalvia, kadidlo, myrha, dračia krv a ešte šamansky nabitý kameň (tyrkys alebo krištál).

Cena: 17 euro

Sviečka Duša plná lásky privoláva lásku. Láska má veľa podôb a mala by sa začínať v nás. Keď budeme milovať seba, začnú nás milovať aj ostatní. Sviečka Duša plná lásky vám pomôže priniesť lásku – v akejkoľvek podobe. Obsahuje láskyplnú Dračiu krv a nabitý kameň – ruženín. Vône si môžete objednávať buď ružu alebo vanilku.
Cena 12 euro

Sviečka Privolaj hojnosť je plná ganeshe a trblietok privolavajúcich hojnosť. Vôňa je citrusová na prečistenie priestoru – aby peniaze a úspech mohli prísť :)
Cena 12 euro.

Máte problémy so spánkom? Bolieva vás hlava? Chcete mať zdravo a ešte aj krásne prevoňanú spálňu? Tak je sviečka Spokojný spánok pre vás to pravé. Jej levanduľová vôňa vyčistí všetko negatívne a šamansky nabitý ametyst upokojí vašu myseľ.
Cena 12 euro

So sviečkou Kokosový sen sa prenesiete do exotiky kedykoľvek chcete. A to spolu so štýlovou kokosovou miskou.
Cena 12 euro

 

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.