Tip na knižnú letnú oddychovku

0

Jana Benková prichádza po Volavke prichádza tento rok s ďalším pohodovým titulom Zamestnanie: Mama, tentoraz ako stvoreným na letný oddych.

Ten každodenný kolotoč dôverne pozná každá žena: upratať, navariť, vyprať, ožehliť, postarať sa o deti a odviesť ich do škôlky, do školy… Skočiť si do práce, nakúpiť, venovať sa deťom, manželovi… Kolotoč večný, nezastaviteľný. Alebo žeby predsa?

Aj o tom je novinka Jany Benkovej „Zamestnanie: mama“, ktorú nájdete v kníhkupectvách koncom tohto mesiaca. Elisabeth, prezývaná Sissi, má šťastnú rodinu, no vo svojom manželovi, večne zaneprázdnenom Dominikovi nemá príliš veľkú oporu. Domácnosť i všetky rodinné záležitosti sú na jej pleciach. Tri deti, manžel a piaty člen rodiny, rozmaznaný psík Lili,“ prezrádza viac autorka. „Pre niekoho ide možno o dokonalý formát rodiny, no Sissi sa z toho rýchleho a nikdy sa nekončiaceho kolobehu už začína krútiť hlava. Túži po vlastnom priestore, a tak pre svoju rodinu pripraví prekvapenie. Netuší však, že aj manžel čosi chystá pre ňu…“ uzatvára.

Tento román je už 41. knihou Jany Benkovej. Knihy jej vychádzajú aj v zahraničí.

Knihu si môžete kúpiť tu: https://www.pantarhei.sk/knihy/beletria/slovenska-beletria/zamestnanie-mama.html

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.