V roku 2020 bude vyhrávať praktickosť

2

V stredoveku sa numerológia využívala vo veľkej miere a často bola spájaná s veštením a astrológiou. Jedným z najznámejších numerológov bol doktor John Dee. Bol to oficiálny dvorný mág kráľovnej Alžbety I. , ktorá sa vo veľkej miere spoliehala na jeho veštecké schopnosti a dokonca vypočítal najpriaznivejší dátum jej korunovácie.

A teraz sa postupne dostávame k roku 2020 a teda číslu 4. Pre ľudí, ktorých životné číslo je 4 v podstate platí to, čo pre rok 2020.

Ľudia s číslom 4 sú samotárski a skôr introvertní. Aj v budúcom roku sa očakáva, že ľudia sa viac zahĺbia do seba a svojich myšlienok a namiesto toho, aby vyhľadávali veľkú spoločnosť, sa jej budú skôr vyhýbať. Je pre nich typická aj bezohľadnosť, netrpezlivosť a chlad. Nemajú veľmi radi zmeny aj preto sú pre nich dôležité povery a zvyky.  

Samozrejme majú aj veľa pozitívnych stránok. Patria k nim skromnosť, spoľahlivosť, úprimnosť a priamosť. Štvorky sú cieľavedomé, snažia sa o finančnú istotu a blahobyt a robia všetko pre uskutočnenie svojich snov a cieľov. Čo im sťažuje život je pedantnosť a kvôli pocitu zodpovednosti, si na seba berú prácu iných. Dá sa to liečiť ?.

4 je číslom praktickosti a konzervatívnosti a toto je asi najvýstižnejšie vyjadrenie ľudí s týmto životným číslom. A takýto bude aj rok 2020.
Čítajte tiež: https://andawell.sk/vypocitajte-si-svoje-zivotne-cislo/

Rok 2020 bude pod číslom 4 a praktickosť bude vyhrávať nad duchovnom. Bude to rok patriaci k tým ťažším. Silní budú silnejší, slabí, slabší. Bude to rok manipulátorov a ťažších energií (podobných tým v druhej polovici jesene).

V každom prípade bude treba čistiť energiu okolo seba aj v sebe a to buď sviečkami s obsahom bielej šalvie alebo samotným vykurovaním bielou šalviou.
Sviečky si môžete kúpiť tu: https://andawell.sk/samanske-sviecky-eshop/

4 je karmické číslo. A toto platí pre všetkých ľudí a všetky čísla. Čo ste zažali, budete oberať. Ak teda máte nejaké nevyriešené veci, niečo vás ťaží na srdci, alebo ste neodpustili, v roku 2020 to bude ťažšie. Urobte to teda ešte v tomto roku, pochovajte všetky „sváry“ v roku 2019.

Životná lekcia:
Otvoriť sa svojmu okoliu. Odhaliť ľuďom, ktorí zato stoja, svoje skutočné pocity.
Naučiť sa prijímať zmeny v živote.
Naučiť sa, že tvrdohlavosťou a svojhlavosťou sa to nedá dotiahnuť ďaleko.  
Čítajte tiež: https://andawell.sk/meno-dietata-dokladne-zvazte/ 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.