Vôňa pre šelmu

0

Príbeh značky Cartier a legendárnej vône z dielne Cartier – La Panthere iconic.

“Každá žena má v sebe element šelmy…”

Parfumy slávneho klenotníctva Cartier odrážajú majstrovskú dokonalosť, osobnosť a jedinečnú modernitu svojich klenotov. Dvorná parfumárka šperkárskeho domu Cartier Mathilde Laurent prináša nové a nečakané zmyslové zážitky. Jej luxusné vône pozývajú na dlhé cesty a rozprávajú jedinečné príbehy.

Rozprávkový príbeh značky Cartier
Rozprávkový príbeh značky Cartier začal v roku 1847, kedy ho založil Louis-François Cartier. Vyrábal šperky, hodinky, ale aj porcelán a pod. Vďaka svojmu talentu, originalite a precíznosti si čoskoro získal obdiv parížskej smotánky a neskôr šľachty a kráľovských dvorov po celom svete. Stal sa oficiálnym dodávateľom najvplyvnejších dynastií. Princ z Walesu ho korunoval na “klenotníka kráľov, kráľa klenotníkov”.

Panter je ohromujúci, fascinujúce a inšpirujúce zviera. Je dokonalou ikonou Domu Cartier. Parfumom sa teda téma pantera tiež nemohla vyhnúť a v roku 1986 vznikla prvá, veľmi luxusná a magická dámska vôňa La Panther. Na jej základe sa v roku 2014 uviedla nová, “mačacia” kvetinová vôňa pre nespútanú ženu. Vôňa na pomedzí medzi ženskosťou a živočíšnosťou. Tentokrát z dielne Mathilde Laurentovej, dvornej parfumárky domu Cartier.

V doteraz neprebádanom akordu mačacej kvetinovej vône prekračuje Mathilde Laurentová bežné normy a konvencie. Pracuje s nespútanou ženskosťou. La Panthere vyjadruje šelmu. Má vášnivú a asertívnu povahu.

Famme fatale v haute parfumérie
Mathilde Laurentová sa stala parfumárkou, aby povznášala vôňe na najvyššiu možnú úroveň. Používa tie najkvalitnejšie ingrediencie a stavia vôňu rovnako, ako klenotnícky majster tvoria šperk. Vyberie ten najvzácnejší diamant a jeho krásu vyzdvihne ingredienciami, ktorými ho obklopí.

Parfum Cartier La Panthere  Iconic – ikonácka verzia legendárnej vône

Parfumovaná voda pre ženy Cartier La Panthere je vyjadrením čistej slobody. Zmyselná vôňa, ktorá sa pre vás stane každodennou múzou a inšpiráciou. Symbol elegancie a absolútnej nezávislosti. Aróma vhodná pre dôstojné a elegatné ženy, ktoré moc dobre vedia, čo chcú.

Cartier La Panthere má ovocný a drevitý charakter. Okrem zvieracieho pižma ucítite tiež príjemné tóny gardénie, nad ktorými sú cítiť jahody, sušené ovocie a rebarbora. Osviežujúce opojenie, ktoré patrí medzi moderníé vône s originálnym a osobitým prejavom. Skladkasté aróma sprevádzané kvetinami.

Luxusný flakón Cartier La Panthere sa pýši exkluzívnym dizajnom, ktorý je predzvesťou elegancie, nadradenosti a originality. Parfumovaná vôňa pre ženy uzemní každého okoloidúceho a vy prakticky dotvoríte svoj outfit. Odvážna a zmyselná kombinácia, ktorá stojí za to.

Ikonická verzia vône Cartier je dostupná v sieti parfumérií Marionnaud, 70 ml, 130 eur.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.