Výlet s bábätkom: Na tieto veci nezabudnite

0
Výlet s bábätkom

Slnečné lúče priam volajú mamičky, aby išli na letnú prechádzku aj so svojím bábätkom. Nemusí ísť len o krátku prechádzku, vydajte sa aj na malý výlet do vedľajšej dediny či večernú prechádzku do prírody. Čo vám jednoznačne uľahčí život na výletoch s malými deťmi? Sú to zároveň veci, na ktoré by ste nemali zabudnúť, keď ich beriete so sebou von. Keď si môžeme život zjednodušiť, prečo to nespraviť?

Ráno ste sa zobudili, svieti slnko a vaše malé dieťa má za sebou obzvlášť dobrú noc. Sú to teda ideálne podmienky na výlet. Dobre si premyslite vaše možnosti, ale aj možnosti bábätka. Ako ďaleko môžete zájsť a čo na danom mieste budete robiť?

Po zodpovedaní týchto jednoduchých otázok je čas na odchod z domu. Dieťa bude počas výletu  prepravované prevažne na dvoch miestach. Tie treba pripraviť. Na čo by ste určite nemali zabudnúť?

  1. Bezpečnosť dieťaťa v aute

Ak sa chystáte na výlet mimo mesta, je nevyhnutné, aby ste mali pripravenú autosedačku. Autosedačka musí byť vybavená niekoľkými bezpečnostnými prvkami. Ak ešte autosedačku nemáte, odporúčame vám obľúbenú autosedačku Cybex.

Cybex je nemecká značka, ktorá je na trhu známa svojimi kvalitnými výrobkami, ktoré obsadzujú popredné priečky v pomere cena – kvalita. Ak sa chystáte na výlet, na autosedačku Cybex sa môžete spoľahnúť.

2. Dieťa v kočíku

Na výlety do prírody či minimálne do nerovného terénu, nie sú vhodné klasické mestské kočíky. Ich kolieska nie sú prispôsobené kamenistému povrchu, čo spôsobuje nepohodlie vám a aj vášmu bábätku. Ak plánujete chodievať s vašou malou radosťou častejšie do prírody, najlepšou investíciou bude kúpa športového kočíka Britax.

Športové kočíky Britax sú ideálne na cesty, pretože sa dajú veľmi jednoducho zložiť a opätovne rozložiť. Majú jednoduchú a ľahkú konštrukciu, s ktorou si poradí naozaj každá žena. Deťom sa bude sedieť naozaj pohodlne, vďaka nastaviteľnej chrbtovej opierke.

Tak a teraz už môžete vyraziť na výlet!

Zdroj obrázku: Brocreative / Shutterstock.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.