Zbierka vôní pre muža

0

Je odvážnym dobrodruhom, ktorý sa riadi prirodzeným inštinktom a brázdi hory na motorke. O chvíľku je z neho ambiciózny športovec, ktorý sa ženie za náročnými výzvami, keď sa z neho zrazu stáva šikovný obchodník, ktorý vie, že vedomosť je moc. Alebo sa zmení na šarmantného zvodcu, ktorý sa ohrieva pri krbe?

Moderný muž si šikovne užíva svoju všestrannosť, ktorej si je aj patrične vedomý, a preto sa v každej životnej situácii cíti sebavedomo, čo samozrejme platí aj pri výbere vône. Nová séria Otto Kern The Man je absolútnym trendom a predstavuje míľnik v histórii vôní značky Otto Kern: Zbierka vôní.

Vďaka novej štvorici vôní značky Otto Kern vyžaruje jej nositeľ mužnú a sebaistú auru a okrem toho neodolateľne vonia, a to vo všetkých oblastiach svojho života, nech už práve stvárňuje ktorúkoľvek zo svojich mnohých rolí. Všetky štyri vône budú k dispozícii v obchodoch od polovice mája 2019.

Koncepcia
Vie to a miluje to: Žiadny jeho deň nie je ako ten predošlý. Jeho život je rovnako pestrý a všestranný ako on sám. Nech už trávi čas v prírode, športovaním, po boku manželky alebo na stretnutí.

Práca, voľný čas, šport a momenty vášnivých vzplanutí sa neustále striedajú. „You can get them all“: Voľba medzi jednotlivými možnosťami je výlučne v jeho rukách, pretože práve on prináša denne nové a nové rozhodnutia, vrátane voľby svojej vône. Môže ich mať všetky. Keď chce.

Vône
Moderný muž je všestranný a vôňa zvýrazňuje jeho osobnosť. Preto sa stále znovu vynára otázka: Aký typ muža som – aký budem dnes? Štyri nové vône Otto Kern The Man sú rovnako rozmanité a komplexné ako muž, ktorého všestrannosť sa prejavuje v jeho charakterových vlastnostiach, v reakcii na momentálnu situáciu či správaní sa na rôznych podujatiach.

THE MAN OF NATURE
Dobrodruh – Otto Kern The Man of Nature je aromatická vôňa vhodná pre odvážneho muža, ktorý sa nebojí výziev.
Hlava
grapefruit, citrón, bazalka
Srdce
pínia, vetiver, muškátový orech
Základ vône
pačuli, santalové drevo, ambra
aromatická papraď (fougère)

THE MAN OF LUXURY
Obchodník – Otto Kern The Man of Luxury je drevnatá vôňa vhodná pre cieľavedomého muža, ktorý dokáže svoje know-how šikovne využiť vo svoj prospech.
Hlava
jablko, grapefruit, zázvor
Srdce
nádych minerálu, čierne korenie, levanduľa
Základ vône
mystické drevo, vetiver, ambroxan
drevnato hrejivá

THE MAN OF SPORT
Športovec – Otto Kern The Man of Sport je svieža vôňa pre aktívneho muža, ktorý si udrží chladnú hlavu v každej situácii.
Hlava
čierne korenie, zázvor, nádych mora
Srdce
šalvia muškátová, levanduľa, fialka
Základ vône
pačuli, drevo stromu Ocotea porosa, santalové drevo, šachor blanitý
morsky svieža

THE MAN OF PASSION
Zvodca – Otto Kern The Man of Passion je korenistá vôňa pre sebavedomého muža, ktorého šarm je očarujúci.
Hlava
čierne korenie, citrón, aníz
Srdce
pelargónia, kardamóm, pačuli
Základ vône
cédrové drevo, santalové drevo, vanilka
orientálne zmyselná

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.