Ako sa legendárny Scooby-Doo spoznal so svojimi kamarátmi?

0

Scooby-Doo je jednoducho legenda. Bojazlivé neposedné psisko s nezlomným apetítom, ktoré ako súčasť ľudského tímu pomáha riešiť najrôznejšie záhady. Vo svojom celkom prvom celovečernom animovanom kinofilme príde na plátna 14. mája 2020 a predstaví sa tak novej generácii fanúšikov.

Film s jednoduchým názvom SCOOB! ukáže, ako sa nerozluční priatelia – pes Scooby-Doo a „jeho človek“ Shaggy prvýkrát stretli, ale aj ako sa pridali k skupine mladých detektívov, aby utvorili zoskupenie známe ako Záhady s.r.o. (Mystery Inc.) Spoločne s uhladeným Fredom, sympatickou Daphne a hĺbavou Velmou za roky svojho pôsobenia vyriešili stovky prípadov a zažili nemenej dobrodružstiev.

Teraz však budú musieť čeliť najväčšej záhade, s akou sa stretli – ktosi sa pokúša vypustiť medzi ľudí démonického psa, strážiaceho podsvetie. Ak by sa mýtický Kerberos skutočne dostal na svet, „hafokalypse“ by nič nestálo v ceste. Ako sa však zdá, Scooby-Doo má možno predurčený osud významnejší, než si ktokoľvek dokáže predstaviť.

V pôvodnom znení sa budú môcť diváci a diváčky tešiť na hlasy Zaca Efrona, Willa Forteho, Amandy Seyfried, Giny Rodriguez, Marka Wahlberga či Jasona Isaacsa. V slovenských kinách bude film uvádzaný aj so slovenským dabingom. V ňom sa podarilo spojiť hercov, ktorí pred rokmi prepožičali hlasy rovnakým postavám kultového animovaného seriálu. K svojim úlohám sa vrátia Marián Slovák (Scooby-Doo), Miro Noga (Shaggy), Viktor Horján (mladší Shaggy) či Vanda Růžičková (Daphne). Pridajú sa k nim napríklad Dávid Hartl, Zuzana Porubjaková a ďalší. Do distribúcie snímku uvedie spoločnosť Continental film.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.