Hotel plný tajomstiev a obchod s tajnými kódmi. Kto je zradca?

1
Hotel plný tajomstiev je historická romanca z Viedne.

Zaujímavý príbeh a zápletka. Podmanivá Viedeň, v ktorej znejú Straussove valčíky, prepychové hotely a plesová sezóna. Mária – majiteľka rodinného hotela a agent Eli, ktorý sa snaží vypátrať zločinca obchodujúceho s americkými tajnými kódmi.

Hotel plný tajomstiev je krásna romanca s dobrodružným nádychom, v ktorej nechýbajú na jednej strane vášne, láska, horúce objatia. A na strane druhej zasa napínavé zvraty a prekvapivé tajomstvá.

Hotel plný tajomstiev sa začína jeho obnovou

Vo Viedni sa práve začala plesová sezóna roka 1878. Mária Wallnerová má pred sebou jediný cieľ: obnoviť rodinný hotel Wallner v celom jeho bývalom lesku a sláve. Nedá sa odradiť žiadnou prekážkou. Ani škandalóznym, tridsať rokov trvajúcim pomerom svojich rodičov.

Nezastavia ju ani zdanlivo náhodné útoky maskovaných zabijakov. A už vôbec nie príťažlivý Američan, tajný agent, ktorý jej už dvakrát zachránil život.
Čítajte tiež: RECENZIA: Kniha Škovránkovo tajomstvo

Hon po zločincovi marí láska

Aj Eli Whittaker má jediný cieľ. Vypátrať zločinca, ktorý Európe predáva americké tajné kódy, zatknúť ho a vrátiť sa k usporiadanému životu vo Washingtone. Ihneď po príchode do Viedne sa však ocitne uprostred rušnej plesovej sezóny.
Čítajte tiež: Hrad v Škótsku – recenzia

Navyše mu cestu skríži záhadná majiteľka hotela, ktorej, ako sa zdá, takmer na každom kroku hrozí nebezpečenstvo. Elimu je všetok ten viedenský chaos proti srsti. Ibaže krásna Mária ho čoraz väčšmi priťahuje. A tak mu pomaly začína byť jasné, že jeho životné zásady čaká ťažká skúška…
Čítajte tiež: Atlas ukončuje sériu 7 sestier – Recenzia

Pozrite si video od autorky Diany Biller:

Diana Biller krásne vykreslila vtedajšiu dobu, honosné prostredie Viedne, dekadenciu. Do toho zasadila pútavý príbeh a doslova celej knihe vdýchla život. Je to napísané veľmi zručne, s vtipom, štýlom, ktorý vás bude baviť.

Je zaujímavé, že v slovenčine od autorky Diany Biller ešte nič nevyšlo. Pritom vo svete je to mimoriadne úspešná a oceňovaná spisovateľka viktoriánskych romancí.


Teraz je to teda prvá kniha Hotel plný tajomstiev. Už v decembri vyjde jej druhá kniha s názvom Vdova z Rose House.

Vypočujte si úryvok.
Z knihy číta Dado Nagy:

Milan Buno, knižný publicista

Hotel plný tajomstiev: https://www.bux.sk/knihy/733565-hotel-plny-tajomstiev.html

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.