Komédia Láska hory prenáša prichádza s prvou ukážkou

1

Prijmite pozvanie na svadbu – ak vôbec bude na akú! Láska hory prenáša.

Romantická atmosféra horského hotela, výborné herecké obsadenie a zopár nedorozumení, ktoré môžu pekne zamiešať kartami. Nová česko-slovenská komédia Láska hory prenáša, ktorá príde do kín 5. mája, sa predstavuje v prvej ukážke.

Teaser trailer:

Chaos v horskom hoteli

Alexin svadobný deň sa jej rúca priamo pred očami. Jej neurotická matka kontroluje každý jej krok, paranoidný otčim odhaľuje zločin, ktorý sa nestal a jej biologický otec, bohémsky majiteľ tatranského hotela, v ktorom sa svadba odohráva, je zodpovedný za nezvestného ženícha. Chaos v horskom hoteli využíva sympatický inštruktor lyžovania a za pomoci hotelovej hostky Kláry sa púšťa do dobrodružnej prípravy toho najkrajšieho rande.
Čítajte tiež: Zradkyňa – recenzia na knihu Jany Benkovej

Záber z filmu Láska hory prenáša

Prepracovaný scenár

Nevestu Alex v snímke stvárňuje česká herečka Anna Fialová, ktorá takisto nešetrí chválou na prepracovaný scenár. „Už pri čítaní ma scenár udržiaval v pozornosti a pripomenul mi ten typ filmov, ktoré mám rada,“ spomína na rozhodujúci moment, počas ktorého sa rozhodla ponuku účinkovania vo filme prijať.

Herecké obsadenie

Vo filme účinkuje viacero hercov zo Slovenska i Česka. Mamu nevesty stvárňuje Lenka Krobotová a o otcovské povinnosti sa v snímke delí biologický otec Richard Stanke a otčim Matej Landl. Marek Lambora hrá pohľadného lyžiarskeho inštruktora, ktorý sa usiluje pripraviť perfektné rande. Pomáha mu Natália Germáni, ktorej dovolenka na horách nevychádza celkom podľa plánov. A Csongor Kassai sa v úlohe hotelového manažéra snaží nestratiť prehľad v obrovskom komickom zmätku, ktorý okolo neho vzniká.

Záber z filmu Láska hory prenáša

Komédia Láska hory prenáša je celovečerným debutom českéhorežiséra Jakuba Machalu, tvorcu seriálov Stylista či Láska v čase korony, a dvojnásobného držiteľa ceny Anděl za videoklip roka. Producentmi filmu sú slovenská spoločnosť Bright Sight Pictures a české DARQ Studio.
Snímku v máji do slovenských kín prinesie distribučná spoločnosť Continental film.

1 komentár

  1. […] Príbeh začína vo chvíli, keď Batman už takmer dva roky pôsobí v meste Gotham ako maskovaný nočný strážca poriadku. Keď však neznámy zabijak zaútočí na predstaviteľov mestskej elity, Batman sa stane súčasťou premyslenej hry, ktorá nemusí pre nikoho skončiť víťazne. Čo má záhadný Riddler za lubom? Čítajte tiež: Komédia Láska hory prenáša prichádza s prvou ukážkou […]

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.