Nakreslite si budúcnosť a konajte!

0

Tu budem žiť polroka z roka??

Ale nie, stačí máj, jún a september a v lete nech pre nás pracuje a prináša nám pasívny príjem ???
.
Takto nejako mám “nakreslenú” jeseň života. Budem sedieť presne na tomto múriku, na sebe šaty, ktoré pri vetre vejú, v ruke knihu alebo počítač?‍♀️Alebo proste len oddychovať a nespoliehať sa na dôchodok od štátu, ale si počas produktívneho času svojho života zabezpečiť pasívny príjem.
.
My to riešime kúpou nehnuteľnosti. Po dvoch aktívnych rokoch hľadania, v prípade môjho muža asi 15 rokov snívania, sme to našli.
.
Apartmán, kde otvoríte oči a či sa pozriete von z obývačky alebo spálne, uvidíte more. Kávu si môžete uvariť v apartmáne alebo Vám ju pripravia vo vedľa susediacej reštaurácii, ktorá je súčasťou rezortu. A čo je úplne brutal, môžete sa rozhodnúť, či sa chcete kúpať v mori alebo v bazéne, ktorý je súčasťou komplexu a je určený len pre hostí???
.
Inak, hovorí sa, že zariekaného chleba najväčší kus. Ja nie som Chorvátsko pozitív /a to som tu tento rok tretíkrát?/, milujem cestovať, spoznávať a ochutnávať svet. Môj muž by najradšej chodil do Chorvátska každý rok a stále na rovnaké miesto. Tak sme to vyriešili. Budeme cestovať, Chorvátsko cez sezónu prenajímať a na starobu sa sem možno presťahujeme. Fakt, že nie som Chorvátsko pozitív mi dal možnosť myslieť hlavou a triezvo počítať?A možno sa pridá aj srdce.

Keď som posielala fotky kamošku, ktorá má apartmán 12 km odtiaľto, napísala mi: “Adi ber to, ja som tam šťastná”. . .

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.