Súťaž! Prežite veselé Vianoce s Dedolesom

31

Tento rok budú Vianoce skutočne veselé! Spod stromčeka na vás totiž vyskočí dobrá nálada. K vianočnej edícii ponožiek a spodnej bielizni, sme totiž v Dedolese pridali ďalšie veselé produkty. Ide o set spodnej bielizne a ponožiek, ktoré si môžete zladiť s najbližšími a darčekové krabičky rôznych tvarov a farebných motívov, do ktorých môžete vložiť šantivé produkty. Pripravte sa na to najjednoduchšie vyberanie darčekov, aké ste kedy zažili.

Máte radi perníčky? My áno! Nájdete ich napríklad na veselých ponožkách. Vybrať si však môžete aj z iných vianočných motívov. Nechýbajú vianočné ozdoby, cukríky, zimná krajina alebo zvieratká Stačí si vybrať ten pravý motív ponožiek, ktorý to povie za vás.

Ideálnym darčekom môže byť napríklad aj darčeková krabička na každý deň v týždni. Veď čo je lepšie ako jeden pár veselých ponožiek? No predsa sedem párov veselých ponožiek!

Voľné dni si môžete dovoliť stráviť hoci aj celý deň v pyžame či spodnej bielizni. Len tak pozerať na obľúbené vianočné rozprávky, alebo hrať hry a jesť popri tom sviatočné koláčiky. To je tá pravá vianočná pohoda. Kedy inokedy je na to vhodnejší čas, než teraz? Tak šup, vyberte si tie správne motívy, nech vám to doma pristane.

Aby ste ladili so svojou polovičkou či so všetkými členmi rodiny, môžete ich prekvapiť rozkošnými vianočnými setmi ponožiek a spodnej bielizne, vďaka ktorým ukážete, že patríte k sebe.

A ak chcete darčeky zabaliť naozaj originálne, v Dedolese sme mysleli aj na to. Originálne darčekové balenie prekvapí nielen zvnútra. Naše pyramídy totiž aj voňajú! Stačí ju jemne pošúchať rukou a okamžite sa uvoľní vôňa škorice a jabĺčok. A keď doslúži, môžete si ju zavesiť ako vianočnú ozdobu.

Viac na www.dedoles.sk

A teraz môžu traja z vás vyhrať balíček od Dedoles. Stačí, keď do komentára napíšete, aký vianočný motív sa vám najviac spája s Vianocami. Žrebujeme 23.11. 2020

31 KOMENTÁRE

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.