Štýlová. Luxusná. Čierna

0

Či už ide o staré automobily, hodinky, pánske oblečenie, víno alebo tzv. haute cuisine – každému ušľachtilému remeslu panujú odborníci, ktorí sa zaoberajú najmä materiálmi. Ktorí dôverne poznajú svoju oblasť a kladú výzvy na status quo. Ktorých nároky uspokojí len najvyššia kvalita a ktorých dopyt určuje ponuka v luxusnom segmente trhu.

Odborné znalosti týchto expertov inšpirujú a určujú normy – laická verejnosť sa riadi ich životným štýlom. Značka Baldessarini Fragrances venuje všetkým milovníkom vôní kompozíciu, ktorá zaujme štýlovou eleganciou, jednoduchým luxusom a mimoriadnou mužnosťou: Baldessarini Black.

Výnimočné zložky vytvárajú nový a intenzívny variant klasickej vône značky Baldessarini, prvej a do dnešného dňa najúspešnejšej vône tejto značky. Nová vôňa Baldessarini Black, ktorá bola inšpirovaná touto stálicou, bude v obchodoch dostupná od konca septembra 2019.

Intenzívny variant klasickej vône
Parfum Baldessarini položil v roku 2002 základy ďalších vôní tejto zastrešujúcej značky. Klasická, výrazne mužná kolínska voda, intenzívna a svieža na začiatku, elegantná v základe, s pačuli, ktoré je charakteristickým znakom parfumov Baldessarini Fragrances.

Už v nasledujúcom roku po uvedení na trh získala táto vôňa prvé ocenenia, ako je cena FIFI Award v kategórii „Najlepšia vôňa novinky haute couture“ a „Najlepší flakón novinky“. Parfum Baldessarini Black je intenzívnym pokračovaním tejto priekopníckej vône – nie je to kolínska voda, ale objemná toaletná voda.

Hodnotná. Štýlová. Luxusná.

Pre suverénneho znalca, ktorý vie oceniť kvalitu a okrem klasickej vône chce používať aj nezvyčajnú, výraznú a intenzívnu kompozíciu.

Kompozícia vône
Baldessarini Black je pestrá a drevitá vôňa, ktorá na seba púta pozornosť od prvej sekundy vďaka výnimočne intenzívnym vonným zložkám. Ostré a štipľavé ružové korenie a aromatická bazalka sa stretávajú s chladným mužným ľadovým tónom.

V srdci vône sa rozvíja výrazné pačuli, ktoré v spojení s mystickou myrhou a okúzľujúcou pelargóniou nadobúda dodatočnú opulentnosť.

Hĺbka vône nadobúda na konci klasickú eleganciu – semišové tóny, dymové ladánum a tonka bôby vytvárajú teplý štýlový spodný tón, na základe ktorého vystupujú do popredia výrazné ingrediencie hlavy a srdca vône.

Hlava
růžové korenie/ bazalka / ľadový tón
Srdce
pelargónia / pačuli / myrha
Základ
tonka bôby / ladánum / semišové tóny

Drahocenná vôňa pre znalca, ktorý má rád eleganciu a štýl.
.
intenzívna – drevitá – výrazná

Eau de Toilette, 50 ml, € 55,00
Eau de Toilette, 75 ml, € 75,00

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.