Vyčistite si energiu od negatívnych emócií

1

Sviečka Čistá duša je určená na odstránenie negatívnych energií v byte, dome, kancelárií, či akomkoľvek inom priestore.

Nedarí sa vám? Bolí vás hlava? Hádate sa? Nuž, nikdy neviete, aké energie si zo sebou prinášate domov. A až potom, ako priestor na teda aj seba a svoju dušu vyčistíte od negatívneho, môže prísť to dobré.

Čistá duša je ekologická s veľmi precízne namiešanými očistnými šamanskými bylinkami. Je v nej biela šalvia, dračia krv, kadidlo, myrha (o účinkoch byliniek čítajte na BLOGU) a na samom konci nájdete aj šamanskou metódou nabitý energetický kameň (krištál, alebo ametyst či tyrkys), ktorý ešte viac znásobuje pohlcovanie negatívnych energií.

Sviečka je ručne odlievaná a to v nedeľu alebo piatok. V piatok vyrobené sviečky podporujú lásku a nedeľa je na financie.

Vydrží horieť 40 hodín. Po dohorení treba sviečku zabaliť a vyhodiť mimo domu. V žiadnom prípade ju nenechávajte v odpadkovom koši – negatívnej energie sa treba zbaviť.

Navyše Vám všetky sviečky z našej ponuky krásne prevoňajú domov. Konkrétne #cistadusa vonia po limetkách a vanilke?
Sviečka Duša plná lásky vonia po jahodách, fréziía ružiach.
Sviečka Privolaj hojnosť vám vyčarí vôňu kokosovej pláže.

Vône sú 100 % BIO?

Sviečky sú sójové, vegánske, a praskajúci drevený knot Vám vyčaruje priam krbovú atmosféru?Praská totiž ako krb a príjemne upokojuje.

Sú vhodné aj ako darček, v eshope nájdete aj darčekové balíčky, ale môžete si ten svoj namixovať aj sami?
.
Ak chcete drevený praskajúci knot, napíšte to prosím do objednávky. Štandardne sa sviečky dodávajú s bavlneným knotom. Cena sviečky s dreveným knotom je rovnaká ako pri bavlnenom knote??

Objednávajte tu: https://samanskesviecky.sk/

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.