NOV v Škorpiónovi prináša transformáciu

0
woman holding a burning white sage
Photo by Anna Tarazevich on Pexels.com

NOV v Škorpiónovi bude 13.11. o 10: 27 hod. Môže vás posunúť tak vpred, že možno ani nebudete chápať. Popremýšľajte preto nad tým, čo chcete vo svojom živote zmeniť. Čo už stratilo zmysel? Kam sa chcete posunúť? Ak nato prídete, tento NOV vás priam „nakopne“ k vašej životnej zmene. Máte ideálnu príležitosť niečo vo svojom živote zmeniť.

Škorpión vládne emóciami

Aj v prípade, že stagnujete, energia Škorpiónskeho NOVU vám prinesie posun a zmenu k tomu, čo hľadáte a potrebujete. Škorpión je silne emočné znamenie, ľudia v tomto znamení väčšinou používajú širokú škálu emócií a najprv hovoria až potom myslia.

Aj z tohto dôvodu tento NOV vyplaví všetky (väčšinu) naše potláčané emócie.

person hand and crescent moon
Photo by Kaique Rocha on Pexels.com

Transformácia a zmeny

NOV v Škorpiónovi prináša transformačnú silu, znovuzrodenie a radikálne zmeny. Škorpión prináša priestor na vyčistenie priestoru, či už vo vzťahoch, v pracovných záležitostiach, v zdraví i sebapoznaní.
O tom, ako na nás vplýva spln, čítajte tu: https://andawell.sk/spln-ako-na-nas-posobi/

Nov v Škorpiónovi môže podporiť konflikty

Škorpión je vodné znamenie, miluje záhady. Je to tiež znamenie, ktoré rado manipuluje a ovláda. Škorpión je silne emočné znamenie. Takže NOV môže podporiť konflikty a rôzne negatívne emócie.

Berme to ako pozitívum, pretože každý konflikt prináša riešenie. Minimálne na tej úrovni, že zo seba dostaneme von to, čo nás trápi a uľavíme tak svojej duši.

A ten druhý sa dozvie, čo nás trápi a aj keď možno nie hneď, ale zamyslí sa nad tým a bude sa problémom zaoberať. A možno mu konečne „svitne“, prečo sa správame, ako sa správame a tým sa začne fáza riešenia problému.

Nezametajte emócie pod koberec

Hnev, ktorý môžeme cítiť, je tiež emócia a vždy je lepšie s ňou pracovať, ako ju zamiesť pod koberec alebo držať vo svojom vnútri.

Akurát si pri prípadnom konflikte dajme pozor na slová. Tie budú mať počas tohto obdobia splnu niekoľkonásobne silnejší význam a to nielen počas splnu, ale aj pred ním a po ňom.

Takže, aj prípadné konflikty treba prijímať ako proces očisty a správny krok na ceste k svojim cieľom.

NOV alebo NOVOLUNIE je o ústupe smerom dovnútra. Je to čas, kedy sa ponoríme dovnútra a nájdeme tam niektoré ťažké emócie, ktoré už konečne potrebujeme spracovať.

collage photo of woman
Photo by Andrea Piacquadio on Pexels.com

Počas NOVU v znamení Škorpión môžete mať bolesti hlavy, ktoré ústia až do migrény, pociťovať nepokoj a tiež cítiť až neuveriteľný pretlak emócií. Dostaňte ich zo seba von. Nedržte ich v sebe. Nájdite si pokojné miesto.

Počkajte si na emóciu, definujte ju, ak je treba vykričte sa a ona sama odíde. Pretože ste ju spracovali. Dovoľte si tiež plač. Ak sa vám chce plakať, plačte. Plač čistí dušu a vám sa uvoľní napätie vo vás.

Škorpión z nás dostáva von všetky nízkovibračné emócie a dáva nám tak skvelú príležitosť na to, aby sme ich spracovali a pustili preč. :)

Odporúčaný rituál


Vydymovanie príbytkov
 – ideálne na vydymovanie je zväzok bielej šalvie. Dymom sa vyháňajú všetky zlé úmysly, negatívna energia a tiež strachy a bloky, ktoré sa v domácnosti zabetónovali.

Vydymuje sa smerom od vstupných dverí, proti smeru hodinových ručičiek. Tam, kde vám zväzok bude menej dymiť alebo úplne zhasne, je niečo zlé. Zamerajte sa nato miesto a čistite ho ďalej. Napríklad položiť sviečku z bielej šalvie a nechať ju celú vyhorieť.

Potom, ako vydymíte celý byt či dom, pootvárajte okná, aby zlo mohlo odísť. Počas obradu nechajte dvere a okná zatvorené.

woman holding a burning white sage
Photo by Anna Tarazevich on Pexels.com


Škorpión a zvlášť tento Spln čistí všetky aspekty nášho života. Použite na čistenie šamanskú sviečku Trojitá dávka energie – kúpite tu: https://samanskesviecky.sk/produkt/trojita-davka-energie/

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.