November – kolektívny výklad Tarotu

1
Aký bude november? Výklad pre všetkých
Aký bude november? Výklad pre všetkých

November je melancholický mesiac. Čaká nás v ňom Nov v Škorpiónovi 13. novembra a Spln 27. novembra v Blížencoch. Čo je však najdôležitejšie, je odpoveď na predchádzajúce zatmenia Mesiaca.

Obdobie zatmení prinieslo tiene, vďaka ktorým sme sa transformovali. Vyplavovali sa z nášho nevedomia do podvedomia. Išlo najmä o potláčané negatívne emócie – vina, hanba a strach.

Z pozitívnych tieňoch sme riešili autentickosť, teda to, ako byť sám sebou, nehanbiť sa a posilňovať sebalásku a sebavedomie.

November bude tranformačný mesiac
November bude tranformačný mesiac

Riešili ste nepríjemné veci? Všímali ste si u ľudí veci, ktoré vás rozčuľovali? Hejtovali ste iných ľudí? Súdili ste ich? Tak sa zamyslite nad tým, čo konkrétne to bolo. Lebo to, čo vidíte v iných, máte v sebe.

A to je presne to, čo sa vyplavilo z vášho nevedomia do podvedomia. A teraz to ešte nevidíme, ale už cítime. Čoskoro s tým však začneme pracovať. Život nám bude do cesty posúvať situácie, ktoré nás donútia pracovať s našimi tieňmi.

Či už pozitívnymi alebo negatívnymi.

Obdobie zatmení prinieslo tiene, vďaka ktorým sme sa transformovali. Vyplavovali sa z nášho nevedomia do podvedomia. Išlo najmä o potláčané negatívne emócie - vina, hanba a strach.
Obdobie zatmení prinieslo tiene, vďaka ktorým sme sa transformovali. Vyplavovali sa z nášho nevedomia do podvedomia. Išlo najmä o potláčané negatívne emócie – vina, hanba a strach.

November prinesie transformáciu

Niečo sa v nás neodvratne zmenilo a my sa vyberieme na cestu transformácie. Každá bolí. Je to o vyjdení z komfortnej zóny. V nej je nám dobre, ale nikde nás neposúva. Hnijeme v nej. Príde k zmenám. Ako k nim prídeme?

Mág

Karta zdatnosti, radosti a ľahkosti bytia. To je to, kam sa chceme dostať. Ten cieľ, do ktorého pôjdeme každý svojou cestou. Mág hovorí tiež o tom, že nové začiatky sú viac ako pravdepodobné. Prináša tiež ľahkosť do života.

Obesenec

Niektorí z nás sa budú transformácií, ktorá je ale nevyhnutná, brániť. Nebudú chcieť vystúpiť zo svojej komfortnej zóny a to ich dostane do strnulosti a stagnácie. Obesenec nás vyzýva k tomu, aby sme zmenili doterajší spôsob svojho života a myslenia.

“Prebudeniu” môže u niekoho prechádzať kríza spojená s apatiou. Nebudú teda život žiť, ale len pasívne prežívať.

Súd

Stále nám bude niečo búchať na naše vedomie, že je nutné niečo v našom živote zmeniť. Súd hovorí o tom, že máme prehodnotiť svoje hodnoty, ktoré nás privedú k znovuzrodeniu a zmene myslenia.

Pozrite sa aj dozadu do minulosti na výsledky niektorých vašich rozhodnutí. Čo by ste urobili inak? Neopakujte svoje chyby.

Prináša tiež možné dedičstvo a zlepšenie majetkových pomerov.

Zmena príde, či ju chcete alebo nie! Pri Veži padá dole všetko, čo nám už neslúži.
Zmena príde, či ju chcete alebo nie! Pri Veži padá dole všetko, čo nám už neslúži.

November zbúra všetko staré. Veža

Zmena príde, či ju chcete alebo nie! Pri Veži padá dole všetko, čo nám už neslúži. Všetko čo je staré, nefunkčné a neposúva nás vpred. Niektorí sa budú brániť, iní vykročia zmene vpred a niektorí zostanú v apatickom postoji. Ale zmena príde, a my sa na ňu musíme pripraviť.

Veža je najočistnejšia karta. Búra všetko staré, aby mohlo prísť nové. Je len na vás, akú cestu si zvolíte.

Hviezda

Šťastie nie je mimo nás, ale v nás. Nepodmieňujme pocit šťastia vonkajším okolnostiam, buďme vďační za všetko, čo máme. A naučme sa žiť tu a teraz. Potom príde radosť, láska, porozumenie a harmónia.

Výklad si môžete vypočuť tu:

Andrea Hinková – Tarová

Foto: http://www.canva.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.