Pritiahnite si zdravie a prosperitu!

2

Domov by sme mali mať zariadený tak, aby sa stal našim útočiskom a dodával nám energiu. Dôležitú úlohu v tomto nastavení zohráva aj zeleň a kvety. Tie vdýchnu priestoru nový príval energie, harmóniu a pozitívne myslenie. A ešte niečo navyše.

Pri ich výbere by ste mali, okrem ich vzhľadu, dbať aj na ich význam. Ten sa odlišuje vzhľadom na tvar, veľkosť, či typ listov, aké kvet má.

Zdravie
Ak je pre vás prvoradé zdravie a vitalita, určite by ste mali mať doma kvet, ktorý typovo pripomína strom. Inak povedané – kvet s drevnatou stopkou a množstvom menších listov. Umiestniť by ste ho mali v tých častiach vašej domácnosti, ktoré sú orientované na východ.

Kariéra
Ak je bodom, na ktorý sa snažíte momentálne zamerať, práve kariéra, potom by vo vašej domácnosti nemala chýbať orchidea. Tá okrem čistoty a hojnosti pôsobí aj na duchovný rozvoj. Umiestniť by ste ju mali do obývacej izby, konkrétne do časti, ktorá je orientovaná na juh.
Čítajte tiež: https://andawell.sk/dajte-svojmu-domovu-farby/

Prosperita
Kvety s drobnými lístkami sú určené na podporu prosperity. Umiestniť by ste ich mali do juhovýchodnej časti domu alebo bytu, pretože táto symbolizuje peniaze a bohatstvo.
Čítajte tiež: https://andawell.sk/sviecka-privolaj-hojnost/
Sviečku kúpite tu: https://samanskesviecky.sk/produkt/privolaj-hojnost/

Nemusíme sa však riadiť energiami na to, aby sme vedeli, že kvety dokážu priestor, kde sú umiestnené, zmeniť na oázu pokoja. Určite by sme sa preto mali vo väčšom množstve obklopiť najmä zelenou farbou. Navyše, k jari, ktorá je tu už v plnom prúde, sa nám jej odtiene dokonale hodia.

Navštívte náš eshop: https://samanskesviecky.sk/

Zdroj: KiK

2 KOMENTÁRE

  1. […] Feng shui má určité zákonitosti, napríklad  rozdeľuje ľudí podľa dátumu narodenia do dvoch skupín: východný a západný typ. Východný typ uprednostňuje ranné slnko. Je to väčšinou ranné vtáča a jeho výkonnosť je najvyššia doobeda. Rýchly a činorodý štart dňa zavŕšia pohodovým večerom. Vyhovujú mu svetové strany VÝCHOD, JUHOVÝCHOD, SEVER a JUH.Západný typ uprednostňuje večerné slnko a prácu v noci. Ráno miluje dlho spať, ale so západom slnka, kedy sa väčšina sveta utíši a ľahne si do postele, začína pracovať. Čiže pomalý rozbeh dňa s efektívnym finišom. Vyhovujú mu svetové strany ZÁPAD, SEVEROZÁPAD, JUHOZÁPAD a SEVEROVÝCHOD.Súčet číslic roku narodenia sa rovná číslu roka, nezabudnite že čínsky rok sa začína od 4. februára. Podľa čísla roku sa určí GUA muža a GUA ženy. GUA – osobné číslo človeka určuje, ktorá svetová strana prináša človeku šťastie, rast, zdravie a kontinuitu a ktorá naopak katastrofu, konflikty, stagnáciu a nevyspytateľnú energiu. Pozitívne strany sú strany v smere, ktorých by ste mali spať, sedieť pri práci alebo tam mať spálňu, pracovňu a hlavne vstupné dvere. Tým negatívnym je lepšie sa vyhýbať.Čítajte tiež: Pritiahnite si upratovaním novú energiuPritiahnite si zdravie a prosperitu! […]

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.