Jakub Grigar a Rio Mare: Spoločne na vlne športovej výživy

0
K úspechu niekedy stačí skutočne málo – zapojte zdravé stravovacie návyky do svojho života. Užijete si dobré chute, budete sa cítiť sa skvele a vysnívané ciele budú bližšie…

Úspešný slovenský vodný slalomár, Jakub Grigar, sa stáva novou tvárou národnej kampane pre zdravie: Rio Mare živí šport. Spoločne so značkou Rio Mare nastavujú kurz v misii za zdravším životným štýlom! Prinášajú osvetu o zdravom stravovaní a zdôrazňujú dôležitosť vyváženej zdravej stravy pre aktívny životný štýl a profesionálne športové výkony.

K úspechu niekedy stačí skutočne málo – zapojte zdravé stravovacie návyky do svojho života. Užijete si dobré chute, budete sa cítiť sa skvele a vysnívané ciele budú bližšie…

Novú a zdravú inšpiráciu môžete čerpať u známeho slovenského profesionálneho športovca Jakuba Grigara.

Rio Mare svetovo: Rio Mare Nutre lo Sport!

Národná kampaň Rio Mare živí šport vychádza z kampane globálnej: Rio Mare Nutre lo Sport. Zameriava sa na podporu všetkých, ktorí si chcú udržať formu a ľahkosť bez nutnosti obetovať chuť.

Kampaň zdôrazňuje, že produkty Rio Mare sú bohaté na bielkoviny, vitamíny, minerály. A v komplexnosti sú ideálnou voľbou pre športovcov, aj tých, ktorí chcú žiť aktívnym životným štýlom.

Rio Mare tak vyzdvihuje zdravú a výživnú stravu ako nevyhnutnú prípravu na dosiahnutie akéhokoľvek cieľa. Jakub Grigar má v zahraničí zvučné meno vďaka striebornej olympijskej medaile z Tokia.

Rio Mare a ambasádor značky Jakub Grigar.

Národná kampaň Rio Mare živí šport!

Medzi hlavné prínosy kampane patria podpora zdravého životného štýlu. A tiež vzdelávanie o výžive a partnerstvo so športovcami. Tí zdieľajú príbehy o tom, ako kvalitný a pestrý jedálniček napomáha v rôznych športových disciplínach.

Je pripravená aj veľká súťaž o hodnotné ceny – na Slovensku aj v Česku. Súťaž štartuje 1. 4. 2024 a potrvá do 31. 5. 2024, stačí zakúpiť ľubovoľný produkt Rio Mare a zaregistrovať sa na súťažnom webe.

Atraktívne sú aj výhry ako sú bicykel, paddleboardy alebo športové tašky Puma. Viac informácií na: www.riomare.sk/sutaz.

Podpora zdravého životného štýlu

Zdieľaním inšpiratívnych príbehov a podporou športových aktivít sa značka snaží povzbudiť ľudí k tomu, aby urobili prvý krok k zmene a zdravšiemu spôsobu života.

Alebo zažili efektívny reštart po náročnom vypätí.

Vychutnajte si Rio Mare Insalatissime!

Podporte ľahko aktívny životný štýl a majte vaše športové ciele na dosah.

Stačí siahnuť po lahodných tuniakových šalátoch Insalatissime, ktoré sú plné vyvážených živín a vynikajúcich chutí. Buďte inšpiráciou pre svoje okolie a začnite každý deň s energiou a vitalitou.

Rio Mare vyzýva ľudí k zdravšiemu životnému štýlu.

Nutrične vyvážené produkty

Rad šalátov Insalatissime ponúka kombináciu vysokej kvality tuniaka, čerstvej zeleniny a vybraných ingrediencií. Spolu tvoria výživný a vyvážený pokrm.

Každá porcia je bohatá na bielkoviny a obsahuje zdravé tuky z tuniaka, ktoré sú dôležité pre správnu funkciu tela a srdca.

Predovšetkým sú šaláty chuťovo vynikajúce, a navyše v praktickom balení bez nutnosti skladovania v chladničke.

„Insalatissime je často súčasťou mojich regeneračných obedov v dňoch, keď trénujem.

Tieto šaláty sú lahodnou kombináciou tuniaka, vybranej zeleniny, strukovín, obilnín. Sú skvelým zdrojom bielkovín, ktoré prispievajú k rastu a udržovaniu svalovej hmoty.

Insalatissime môže byť skvelou voľbou pre akúkoľvek vyváženú stravu, pretože bez ohľadu na to, aký je váš šport, jedlo je prvým cvičením.“ dopĺňa Jakub Grigar.

Rio Mare Insalatissime ponúka širokú škálu príchutí, ktoré uspokoja rôzne potreby a preferencie zákazníkov.

Od lahodných šalátov s kuskusom po vynikajúce cícerové, šošovicové alebo s quinoou, každý si nájde to svoje. Vyberať môžete až z 8 variantov.

Vďaka praktickému baleniu sú tieto produkty ideálne pre ľudí, ktorí sú neustále v pohybe a potrebujú rýchlu, ale vyváženú stravu. Šaláty sú vhodné na podporu fyzického výkonu aj regeneráciu po tréningu.

Začnite sa zaujímať o to, čo jete a môžete začať napríklad ešte dnes!

Mohlo by vás zaujímať:

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.