Veľká kniha detektívok

3
Veľká kniha detektívok pre dlhé večery, alebo ako darček.
Veľká kniha detektívok pre dlhé večery, alebo ako darček.

Večery sa predlžujú a vonku začína byť zima. Zrazu je pred nami otázka, čo s dlhými večermi, ktoré väčšinou trávime doma. Môže byť niečo lepšie, ako sa zabaliť do deky a pri hrnčeku horúceho nápoja sa začítať do detektívnych príbehov? Kniha je zároveň aj ideálnym darčekom. A tiež skvelým spoločníkom pre dlhé zimné večery, kedy zamykáte dvere a veríte, že ste v bezpečí.

Siahnite po overených autoroch ako Agatha Christie, Stephen King, Edgar Allan Poe, Erle Stanley Gardner, Sir Arthur Conan Doyle. A mnohých ďalších v exkluzívnej darčekovej výberovej knihe Veľká kniha detektívok – zdanlivo nemožné zločiny z vydavateľstva Familium.

Veľká kniha detektívok pre vaše dlhé zimné večery.
Veľká kniha detektívok pre vaše dlhé zimné večery.

Veľká kniha detektívok pre vaše zimné večery, aj ako darček

Nájdete v nej klasické záhady zamknutej izby riešené geniálnymi mozgami svetoznámych detektívov. A tiež poviedky s nečakanými miestami činu a neobvyklými dekoráciami.

Kabína lanovky, turecké kúpele, anglické panstvo, uzavretý trezor – zločin nie je nikde nemožný.

Veľká kniha zdanlivo nemožných zločinov je originálnym darčekom pre všetkých, ktorí majú radi kvalitné detektívne príbehy. Získala si srdcia čitateľov celého sveta a uchváti aj vás.  Navyše pohladí aj vaše oko originálnymi ilustráciami Pavlíny Veselé.

Prečítajte si  overených autorov ako Agatha Christie, Stephen King, Edgar Allan Poe, Erle Stanley Gardner, Sir Arthur Conan Doyle.
Prečítajte si overených autorov ako Agatha Christie, Stephen King, Edgar Allan Poe, Erle Stanley Gardner, Sir Arthur Conan Doyle.

Pohodlne sa usaďte a vychutnajte si dvadsať napínavých a tajomných príbehov svetového zločinu.

Veľkú knihu detektívok – zdanlivo nemožné zločiny  kúpite na www.familium.sk. Odporúčaná cena: 22,69 €.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.