Aká je Veľká noc v Lidl?

0
Veľkonočné vajíčka Favorina

Veľká noc je čoskoro tu. Mnohým z nás sa však na kvalitnú šunku, voňavé klobásky či veľkonočnú hrudku zbiehajú slinky už teraz. Nie je sa čo čudovať. Sviatky jari sa predsa už odpradávna spájajú s dobrým jedlom. Práve preto si ich väčšina z nás nevie predstaviť bez tradičných dobrôt.

Lidl do svojej ponuky zaradil osvedčené pochúťky, aj moderné špeciality. Tie môžu vaše tohtoročné veľkonočné hodovanie poriadne ozvláštniť.
Čítajte tiež: Veľkonočný zajko z ponožky? Jednoduchá dekorácia

Veľká noc v Lidl – ohúrte návštevu nápaditým pohostením

Je jedno, či chcete počas tejto Veľkej noci vyskúšať nové kombinácie chutí alebo ohúriť návštevu nápaditým pohostením. Vďaka produktom od privátnej značky Deluxe zvládnete jedno aj druhé.

Ak na obloženú misu pridáte sušenú hovädziu šunku Bresaola Della Valtellina, ktorú nečakane doplníte Grilovanou zelenou špargľou a vďaka Cheddaru k nej vykúzlite aj chutnú omáčku, vaši blízki budú zaručene príjemne prekvapení.
Čítajte tiež: Veľkonočný mazanec – Recept

Veľká noc v Lidl
Veľká noc v Lidl

Dotvorte na Veľkú noc atmosféru

Atmosféru môžete dotvoriť prípitkom s vaječným likérom či sladkou pochúťkou zo sušeného ovocia, ktoré nájdete v ponuke tiež. Pre pondelkových šibačov a oblievačov zase nezabudnite nakúpiť veľkonočné čokoládové maškrty. Diskont vám ich ponúka niekoľko.

Potešia nielen tých najmenších, ale aj tých dávno dospelých. Privátna značka Favorina prináša okrem klasických dutých vajíčok z mliečnej čokolády aj vajíčka s náplňou, veľkonočného barančeka či roztomilé lienky z čokolády. Skúste pristúpiť k veľkonočnému jedlu trošku kreatívnejšie. Veľká noc v Lidli je predsa plná našich milovaných tradičných chutí, ale aj moderných delikates.

Veľká noc v Lidl
Veľká noc v Lidl
Vaječný likér

Deluxe

Grilovaná zelená špargľa, Lidl, 2,99 €

Bresaola Della Valtellina, Lidl, 3,49 €

Cheddar, Lidl, 3,49 €

Pochúťka zo sušeného ovocia, Lidl, 2,49 €

Vaječný likér, Lidl, 3,99 €

Favorina

Veľkonočný baránok, Lidl, 2,39 €

Lienky z čokolády, Lidl, 1,79 €

Veľkonočné vajíčka s náplňou, Lidl, 1,39 €

Duté vajíčka z mliečnej čokolády, Lidl, 3,99 €

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.