Za všetkým hľadaj energiu

0
Vatikán


Už ako malé dieťa som bola “iná”. Navonok bezstarostné dieťa, vo vnútri trochu hľadajúca a počujúca hlasy. Vtedy som to ešte nevedela pomenovať, dnes viem, že som si pripadala ako Johanka z Arku. Tlmila som to, žila som , študovala a po žurnalistike sa začala venovať písaniu, ktorému sa venujem celý svoj profesijný život.


Stále sa však niečo vo mne otváralo a ja som to umelo zatvárala. Výsledkom toho boli rôzne choroby, fóbie a alergie. Potom sa otvoril “nový svet” a aj k nám začali prúdiť knihy o alternatívnej medicíne, psychosomatickej medicíne, spiritulalite. Vtedy nastal zlom.

Vďaka poznatkom z psychosomatickej medicíny som zistila, že všetky moje choroby, alergie, sú len dôsledkom neprijatia niečoho. Pomocou meditácie som sa dostala k tomu, že som hlboko do seba uzatvorila svoj dar.

Vatikán

Nič nie je náhoda, aspoň ja na ne neverím, práve v čase svojho znovuhľadania sa otváral ročník parapsychológie a bielej mágie na jednej prestížnej škole. Prihlásila som sa, a aj keď som nevedela, čo od toho môžem konkrétne očakávať, minimálne som čakala odpovede na niektoré otázky.


Študovala som bielu mágiu, čiernu mágiu (áno, aj tú, lebo keď ju človek chce pochopiť, musí ju poznať) , tarot, numerológiu, mentálnu mágiu (v tom som veľmi dobrá), učila som sa rôzne rituály mágie a šamanizmu a cez učenie som došla k tomu, že som vedma. Teda, nevedela som to, ale na záverečnej iniciácii na čarodejnicu 1. stupňa som dostala odkaz, že toto je moje poslanie.


Po iniciácii som sa venovala tarotu, avšak aj keď sa venujem Toglen meditácii, ktorá je založená na súcite, dávaní a prijímaní, nedokázala som zvládať ťažké emócie klientov. Postupom času sa to zlepšovalo, avšak opäť má zlákalo moje celoživotné poslanie z reálneho sveta a začala som písať. Vrátila som sa k práci, som šéfredaktorkou glamour časopisu pre ženy. Najprv ma to úplne pohltilo, neskôr mi začalo niečo chýbať. Akoby ma niečo volalo.

Sviečky v luxusných obaloch. 250 grmaov, 21,70 euro za kus


Vždy som milovala sviečky, pri výučbe mágie a šamanizmu sme s nimi veľa pracovali a veľa som sa o nich naučila. O ich význame, farbách, pôsobení a tiež som sa naučila čítať z vosku. Do toho som samozrejme veľa študovala o šamanských bylinkách a kameňoch a ich vplyve na ľudí a priestory.
Všetky tieto skúsenosti a vedomosti som zlúčila dokopy a svoj dar používam na výrobu šamanských sviečok pre dušu.


Všade okolo nás sú energie. Niekto ich vníma celkom bežne, iný človek sa podvedome niekde cíti dobre a inde nie. Tak je to aj s ľuďmi. Tí do nášho života prichádzajú a po čase odchádzajú, niektorí zostanú, iní odídu a niektorí sa vrátia a zostanú. Taký bežný kolobeh, poviete si. Áno, súvisí to veľmi s mierou sympatie, empatie, spoločných záujmov, osobnostného rastu a tiež energii. Tí ľudia, ktorí odídu, aby sa neskôr opäť vrátili, prejdú buď oni alebo my nejakou transformáciou, aby sme sa zmenení alebo aspoň modifikovaní vrátili späť.

Klasické 150 gramové balenie. Cena 12 euro za kus


Spolu s transformáciou sa mení aj energia. Keď sa ale človek zdržiava v prostredí, kde je veľa negatívnej energie, na cestu transformácie sa možno ani nevydá. Možno až bolesti hlavy, či iné ochorenia ho prinútia sa nad niečom vo svojom živote zamyslieť a zmeniť smer svojej cesty. A na to, aby bolo negatívnej energie čo najmenej, a ľudia skôr našli svoju cestu k šťastiu, sú tu šamanské sviečky andawell.

darčekový balíček 32,70 euro

Vyrábam ich s cieľom zbaviť svet, alebo aspoň malú kvapku, od negatívnej energie. Chcem, aby boli ľudia šťastní. Okrem iného som na vlastnej koži niekoľkokrát pocítila, ako dokážu nešťastní ľudia ublížiť. Najmä slovom. To bolí niekedy viac ako facka. Šťastní človek to nepotrebuje robiť. Šíri okolo seba dobrú náladu, ktorá je nákazlivá a v podstate sa mu darí vo všetkých oblastiach.

Šamanské sviečky sú rozdelené na dôležité oblasti nášho života. Najdôležitejšia je Čistá duša. Presne namiešaný a niekoľkokrát destilovaný vývar zo šamanských byliniek na čele s bielou šalviou, čistí ľudí a priestory od negatívnych energií. Ak je ich veľa, sviečka môže rýchlo kmitať, môžu sa do skla robiť čierne čmuhy, a môže aj zhasnúť. Niekedy dokonca nemusí horieť po celom obvode, ak vynechá ľavú časť, znamená to, že je potrebné vyriešiť si niečo z minulosti, v prípade strednej časti je to problém v prítomnosti a vpravo je nutné riešiť všetko, lebo je zasekaná. Stalo sa aj to, že vyhorel stred a po celom obvode zostal vosk. Je to preto, že energia je silne zasekaná. Vtedy volím silnejší vývar a dopĺňam ho aj o exorcistické byliny, ktoré dokážu rozseknúť tieto negatívne vplyvy. Veľmi často na konci horenia praskne. Je to z toho dôvodu, že naozaj pracuje a na konci má všetko v sebe absorbované. A pravidlá fyziky nepustia, tak praskne. Ono, len sviečka nestačí, je to začiatok a pomôcka k tomu, aby si človek uvedomil, čo vo svojom živote musí zmeniť. A to je už na ňom.


Ďalšou sviečkou je Duša plná lásky, ktorá rieši lásku vo všetkých podobách. Začína sebaláskou a vždy personalizovane urobí u človeka to, čo považuje za správne. Môže to byť aj rozchod partnerov, pretože usúdi, že to je to najlepšie, čo sa môže stať, pretože keď sa tieto dvere zatvoria, za tými ďalšími už možno čaká ten pravý. Samozrejme utužuje partnerský vzťah, pomáha mu nájsť cestu k sebe, avšak všetko vychádza zo sebalásky. Tá sviečka to samozrejme nerobí sama, ja som len jej sprievodcom a pripravujem ju tak, aby sa u jej užívateľa k nemu prihovárali mocnosti a pomohli mu urobiť veci správne.


Sviečka Privolaj hojnosť pomáha rozbíjať nesprávne presvedčenia o peniazoch, prináša finančné príležitosti a celkovo hojnosť a slobodu.
Ešte je dôležité povedať, že tak ako bylinky, nabitý kameň, je dôležitý aj deň, kedy sa šamanské sviečky vyrábajú. Piatok je pod vplyvom Venuše, čo podporuje priateľstvo a lásku a nedeľa je v znamení Slnka, ktoré prináša šťastie, peniaze a nádej.Toto sú dni, počas ktorých sa venujem výrobe sviečok a musím mať pritom čistú hlavu, pozitívnu náladu a nesmiem byť chorá.


Pripravila som na základe dopytu od zákazníkov aj Darčekový balíček, v ktorom je ako základ Čistá duša (150 gramov) a Duša plná lásky (70 gramov) a Privolaj hojnosť (70 gramov). Je vhodná ako darček pre niekoho, alebo pre vás na vyskúšanie. Ku každej sviečke dostanete aj podrbbný opis, ako s ňou pracovať a môžete mi posielať fotografie alebo otázky na Facebook https://www.facebook.com/www.andawell.sk/?eid=ARDyyv7h8daqsPSP8wHP7cM0HeRGREIFnhQ2D3X3DGQ0GqHbxm8BDYf9Wlz3Rl_Cz0iH19C7xTnsqI0J
alebo na Instagram https://www.instagram.com/samanske_sviecky_pre_dusu/
Tak čo, idete so mnou do čistenia energii?
Celú ponuku sviečok nájdete na eshope: https://andawell.sk/eshop/

AndreaHinková- TArová

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.