Žiarivá explózia prírodných zložiek

0

Vôňa Colonia Futura s obsahom 99 percent prísad prírodného pôvodu je vyhlásením lásky k prírode od Acqua di Parma.

Colonia Futura od Acqua di Parma – Žiarivá explózia prírodných zložiek, nádherne kombinovaná, vibrujúca životom. Zloženie novej Eau de Cologne obsahuje 99% prísad prírodného pôvodu v súlade s normou ISO16128. Úzke prepojenie s prírodou, plne rešpektujúce miestne plodiny a ľudské zdroje. Na výrobu tejto vône sa používajú niektoré z najklasickejších a najatraktívnejších zložiek vôňovej cologne štruktúry v histórií parfumov, s výberom najlepších a kvalitou najbohatších zmyslových tónov  a zložiek. Nádherná vôňa v recyklovateľnom, ručne vyrobenom obale, je na Slovensku dostupná v parfumériách Douglas a Marionnaud.

Bergamot z Kalábrie, šalvia lúčna a sviežosť levandule sú kľúčové esencie Colonia Futura. Tieto čuchové zložky sú majstrovsky zmiešané a dávkované v zložení zvýrazňujúcom jasný odtieň bohatstva talianskej krajiny zaliatej slnkom, ktorá vždy bola domácou značkou Colonie. Obal je navrhnutý v súlade s ohľaduplnosťou k životnému prostrediu

Obal je navrhnutý v súlade s ohľaduplnosťou k životnému prostrediu. Medzi inováciami v oblasti balenia patrí recyklovaný a recyklovateľný plastový uzáver, ktorý nahrádza ikonický bakelitový.

Dávkovač sa dá ľahko pripraviť aj z výroby sklenených fliaš a je ľahko odstrániteľný na recykláciu. Štítok je vyrobený zo zvyškov prachu z mramorovej lomy: nanáša sa na fľašu a na žltú škatuľku Parma. Ikonický valec je vyrobený z FSC certifikovanej lepenky.

Každý jednotlivý prvok naznačuje udržateľnosť, ktorá ovplyvňuje každú jednu úroveň výrobného reťazca a umiestňuje jednotlivých zložiek z hľadiska obehového hospodárstva.

Recyklovateľná podstata všetkých týchto prvkov Colonia Futura stelesňuje úsilie spoločnosti Acqua di Parma o podporu vedomejšieho využívania planéty a zároveň využívať výhody miestneho hospodárstva.

Recyklácia skla, rovnako ako plastov, znamená nižšie emisie znečisťujúcich látok a materiálov na planéte, pre celkový úžitok na všetkých úrovniach, od environmentálne až sociálne.

Týmto spôsobom sa Colonia Futura stáva súčasťou tohto sveta hodnôt. Minulosť, prítomnosť a budúcnosť sú dimenzie času, ktoré existujú iba vedľa seba, takže nová vôňa je spôsob čelenia budúcnosti spoločnosťou Acqua di Parma pomocou daru priamo z prírody.

Čuchová pyramída Colonia Futura
Nová vôňa, ktorá je pre Acqua di Parma autentická a tvorivá výzva, povzbudzujúca všetky zmysly, ktoré dáva súčasný nádych tradičných parfumových prísad. Každá zložka je dávkovaná a kombinovaná so všetkými ostatnými v jedinečnom a modernom zložení.

Colonia Futura vyjadruje nezdolnú a žiarivá explóziu prírodných látok a kvetov. Jemné tóny vetiveru, zahalené v jasnej citrusovej explózii bergamotu, pokračujú citrónom a grapefruitom, zvýraznenými korenistými odtieňmi ružového korenia. Žiarivý začiatok sa stáva jemnejším v srdci vône a odhaľuje sa sladký fougère a aromatický duch, ktorý charakterizuje tento nový parfum, vo fantastickom duete medzi trávnatou sviežou nuansou levandule a arómou šalvie. Táto harmónia nachádza dokonalé dokončenie v pozadí s vetiverom prinášajúcim drevitý nádych.

Línia tela
Okrem Eau de Cologne obsahuje táto kolekcia šampón a sprchu, Gélové a sprejové dezodoranty.

Šampón a sprchový gél so svojou ľahkou, lesklou a priehľadnou textúrou pri kontakte s vodou vytvoria jemnú krémovú penu. Jemná receptúra ​​obohatená o pantenol a morské mikroživiny zanecháva pokožku príjemne hladkú a sviežu a vlasy sa ľahko rozčesávajú. Dostupné v 200 ml fľaši, ktorá je dodávaná z recyklovaného a recyklovateľného plastu, ako jeho uzáver.

Sprejový dezodorant nepoužíva chemické zložky a zaručuje okamžitú a dlhotrvajúcu sviežosť.
K dispozícii vo formáte 150 ml.

Stick Deodorant zaručuje tiež čistú sviežosť. Je bez alkoholu formula je vhodná aj pre citlivejšiu pokožku. K dispozícii vo formáte 75 ml.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.