Dobré vibrácie, dobrý život – recenzia

2

Mám veľmi rada knihy, ktoré môj život niekde posúvajú. Alebo ním aj otrasú. A viete, ako môžete poznať, že je kniha naozaj dobrá a určite sa k nej budem vracať? Správne, podľa žltých lístkov v nej, kde si označujem zaujímavé kapitoly, praktické a veľmi jednoduché cvičenia.?

Kniha je napísaná veľmi jednoducho a svižne. Žiadne krkolomné slovné prešmyčky, slová pekne plynú a sú veľmi dobre zrozumiteľné a uchopiteľné.

Raz darmo, je autor Vex King je Instagramový guru a veľmi dobre pozná svoju cieľovku.

Kniha je rozdelená na na 7 častí a každá z nich je uveriteľná. Autor veľmi dobre vie o čom píše. Je cítiť, že si to prežil. A túto autentickosť pretavil do krátkych /veľmi oceňujem/ no zato veľmi výstižných kapitol.

Takže, ak ste doteraz úplne nepochopili, čo je to sebaláska, ako využiť negatívnu skúsenosť v pozitívnu, ako si zvyšovať vibrácie, ako jednoducho meditovať, či čo sú toxické vzťahy a aký k nim zaujať postoj a mnohé ďalšie, táto kniha by vám nemala chýbať.

Prečítala som veľa motivačných kníh a myslím si, že táto jedna stačí na pochopenie všetkých.??

Za výtlačok ďakujem @vydavatelstvo_tatran
Čítajte tiež: Dievča na útese – Recenzia a súťaž
Andrea Hinková – Tarová

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.