Európske turné z oblasti vyššej spirituality

0

F.E. Eckard Strohm pokračuje v marci na Slovensku

“Keď načúvaš svojej vnútornej pravde, veľmi často zistíš, že je potrebné mať aj odvahu ju nasledovať. Treba sa v živote odvážiť stratiť na čas pevnú pôdu pod nohami, ale netreba sa odvážiť stratiť život.”
F.E.  Eckard Strohm

 


Tento rok štartuje F.E. Eckard Strohm (nemecký liečiteľ, spisovateľ a  novinár, spirituálny majster a učiteľ) šnúru svojich prednášok a seminárov v Nemecku. Eckard Strohm je  autorom viac ako 70 rôznych odborných seminárov z oblasti vyššej spirituality a alternatívnej medicíny. Štyri z nich prinesie i na Slovensko.
Začínajú v pondelok 18.marca Výcvikom majstrov essénskych. Všetky semináre sa konajú v Dudinciach, v hoteli Hviezda.

Následne pokračuje do ďalších troch európskych krajín (Maďarsko, Rumunsko, Španielsko). Eckard Strohm osem mesiacov v roku putuje po svete a vyučuje zabudnuté atlantské techniky liečenia a vyššej spirituality. Jeho učenie sa odovzdáva v približne 30-tich krajinách sveta. K dnešnému dňu má viac ako 50 tisíc absolventov.

Prehľad seminárov:
18.-22.3.2019: Výcvik majstrov essénskych 2
18.-22.3.2019: Relaxačné techniky 1-Výcvik v hypnoterapii
25.-26.3.2019: Hagalem – Doškoľovanie ATLANTIS AROLO TIFAR 2
27.-28.3.2019: Životný sen. Objav silu svojej duše.

Výcvik majstrov essénskych nie je obyčajný kurz. Je to cesta pre tých, ktorých túžbou je pomáhať – učiť – liečiť. Esséni sú pre mnohých historikov aj dnes veľkou neznámou. Ich vznik sa datuje do obdobia 300 rokov pred Kristom. V tom čase išlo o najväčšie zoskupenie veriacich v Izraeli, ktorí komunikovali s anjelmi a boli nimi vyučovaní. Preto, a jedine preto, dokázali okrem iného i zázračne uzdravovať. Z tohto spoločenstva neskôr vzišiel Mesiáš.

Súčasťou výcviku je napredovanie v osobnom a spirituálnom rozvoji, komunikácia s anjelmi, rozvoj a použitie jasnovideckých schopností, práca s energiami za účelom liečenia seba a iných živých bytostí, ochranné techniky, kozmické zákony a ich praktické použitie v každodennom živote, odkrývanie a používanie vlastných zdrojov sily, práca so silovými miestami a zvieratami, komunikácia a práca s duchovnými bytosťami, astrálne cestovanie, práca s víziami, telepatická komunikácia.

Relaxačné techniky 1 – Výcvik v hypnoterapii: Ide o jedinečnú a veľmi účinnú sériu seminárov. Účastníkom sú odovzdávané techniky uvádzania klientov do zmenených stavov vedomia s možnosťou analýz ochorení a problémov. Cieľom je trvalé vyriešenie existujúcich problémov.
Je to jediný výcvik hypnoterapie, v ktorom už po ukončení prvého stupňa sú účastníci schopní bezpečne pracovať s klientmi a poskytovať účinné terapie.

Hagalem – Doškoľovanie ATLANTIS AROLO TIFAR 2®©. V živote sú situácie, keď si stav pacienta vyžaduje každodenné ošetrenie. Na základe schémy HAGALEM je možné vytvoriť individuálne energetické štruktúry: konštrukt a inštrukt, a umožniť pacientovi samoošetrenie bez toho, aby bol zasvätený do liečebnej techniky AROLO.  Navyše umožňuje podávať energetické lieky i na diaľku, prehlbuje vzťah liečiteľa k energiám AROLO, ktorý sa tak stáva ešte silnejším katalyzátorom.

Životný sen. Objav silu svojej duše. Každá duša pred príchodom na svet si plánuje svoj životný sen. Narodením naň zabúdame. Veľmi často sa stáva, že ciele, ktoré chceme dosiahnuť, sú však iné ako náš skutočný životný sen. Ak žijeme svoj skutočný sen, odhalíme svoju skutočnú silu. Ste si istý, že skutočne poznáte svoj životný sen? Objavte ho a naplňte, i vďaka technikám, ku ktorým získate zasvätenie.

Detailnejší popis jednotlivých seminárov nájdete na stránkach www.pozitivnevysledky.sk.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.