Precestuj leto s s.Oliver FEELS LIKE SUMMER 2022

12


Čo tak vybrať sa na cestu minivanom cez zlatožltú púšť Tabernas v španielskej Andalúzii, pritom míňať kvitnúce opuncie a kochať sa nádherným západom slnka na Costa del Sol? Tohtoročná limitovaná edícia s.Oliver FEELS LIKE SUMMER ťa z mestskej džungle prenesie priamo do dlho očakávaného leta 2022. Kvetinovo-ovocná vôňa ti spraví chuť na dobrodružný roadtrip, na chvíle skutočného priateľstva a na pôsobivé prírodné scenérie. Leto.

Si pripravená na najlepšie leto svojho života? Jar prichádza a s prvými slnečnými lúčmi sa koncom apríla 2022 objaví aj nová vôňa úspešnej série s.Oliver FEELS LIKE SUMMER – oplatí sa konať rýchlo, pretože nová vôňa bude v predaji len počas letnej sezóny.
Čítajte tiež: Nové štetce na ešte dokonalejšie líčenie

Leto a úspešná séria limitovaných edícií

Séria FEELS LIKE SUMMER šíri letnú atmosféru už od roku 2016, každý rok s inou štýlovou koncepciou. Produkty s.Oliver Fragrances pritom dokazujú cit pre trendy: sezónne dámske vône sa každý rok úplne vypredajú.

Minulý rok bola vôňa s.Oliver FEELS LIKE SUMMER 2021 dokonca najpredávanejšou novinkou z oblasti lifestylových dámskych vôní za ostatných 12 mesiacov. Toto leto bude nový variant vône inšpirovať k objavovaniu rozmanitej krásy a čara prírody, ktorá je bližšie, ako si niekedy myslíme.
Čítajte tiež: Modrá je farba ženy, pravdy a vernosti

Tak vonia najlepšie leto tvojho života

Hlava vône s.Oliver FEELS LIKE SUMMER 2022 zaujme príjemnou sviežosťou bergamotu a prekvapí mimoriadne ovocnými arómami jablka a mandarínky, pričom úvodné tóny pripomínajú spontánnosť a radostné očakávanie.

Feminínne srdce vône tvoria kvetinové tóny pomarančového kvetu, bielej pivónie a jazmínu, ktoré ti razom priblížia dobrodružný svet prírody. Zážitok z vône doznieva v podobe jemných základných tónov pižma a pačuli, ktoré sa postarajú o dlhotrvajúci dojem. Kvetinovo-ovocná a vegánska vôňa, z ktorej srší chuť cestovať!
Čítajte tiež: Chorvátsko uvoľňuje podmienky pre vstup – Covid -19


Hravý dizajn

Dizajn balenia je rovnako letný ako obsah vône s.Oliver FEELS LIKE SUMMER. Vďaka akvarelu z rôznych druhov kaktusov s nádhernými kvetmi pôsobia flakón aj škatuľka hravo a letne. Šťavnaté farby ilustrácií tvoria farebný kontrast k bledomodrému podkladu a vytvárajú nezameniteľný prírodný look. Na zadnej strane škatuľky tohtoročnej vône od s.Oliver Fragrances sa opäť nachádza aj vegánsky symbol. Leto plné bezstarostných chvíľ môže prísť!  

Hlava
Bergamot, jablko,
mandarínka,
pižmo  

Srdce
Pomarančový kvet,
biela pivónia,
jazmín
Základ
Pižmo, pačuli
http://samanskesviecky.sk

Súťaž:

Napíšte dole do komentára, čo asociuje nová vôňa s.Oliver FEELS LIKE SUMMER 2022
Traja z vás budú 20.4. vyžrebovaní

12 KOMENTÁRE

  1. LETO asociuje nová vôňa s.Oliver FEELS LIKE SUMMER 2022 – je to kvetinovo-ovocná a vegánska vôňa, z ktorej srší chuť cestovať!

  2. Sviežosť bergamotu a mimoriadne ovocne arómy jablka a mandarínky, pričom úvodné tóny pripomínajú spontánnosť a radostné očakávanie.
    Feminínne srdce vône tvoria kvetinové tóny pomarančového kvetu, bielej pivónie a jazmínu, ktoré razom priblížia dobrodružný svet prírody. Zážitok z vône doznieva v podobe jemných základných tónov pižma a pačuli, ktoré sa postarajú o dlhotrvajúci dojem. Kvetinovo-ovocná a vegánska vôňa, z ktorej srší chuť cestovať!
    Vona inšpiruje k objavovaniu rozmanitej krásy a čara prírody, ktorá je bližšie, ako si niekedy myslíme.

  3. Kvetinovo-ovocnu vôňu, ktora podnecuje túžbu po dobrodružnej ceste, po chvíľach skutočného priateľstva a pôsobivej prírody s vôňou leta – takto vonia leto nášho života. Vo vrchných tónoch začína s.Oliver FEELS LIKE SUMMER WOMEN 2022 príjemnou vôňou bergamotu a prekvapuje špeciálnym akordom jablka a mandarínky, ktorý prináša drzú spontánnosť a vlajúce očakávanie. Ženské stredné tóny pomarančového kvetu, bielej pivónie a jazmínu sa premenia na kvetinový moment, ktorý nás ponorí do dobrodružnej dimenzie prírody. Jemné základné tóny pižma a pačuli zdôrazňujú zážitok z vône a zaručujú dlhotrvajúcu vôňu. Kvetinovo-svieža a vegánska vôňa, ktorá prebúdza túžbu cestovať. Čisté letné vibrácie. Dizajn balenia pre s.Oliver FEELS LIKE SUMMER prináša rovnaký letný charakter ako jeho obsah.

  4. Kvetinovo ovocna vona + túžba cestovať + túžba po dobrodruzstve po zazitkoch + tuzba po lete.
    Sutazim o tento parfem pre moju nadhernu lásku. ?☺

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.