SÚŤAŽ! Stres? Nepokoj? Úzkosť? Ukončená

13

Súťaž je ukončená

Stres je emóciou, ktorá život sprevádza pravidelne. Väčšina stresujúcich zážitkov je normálna. Aj šťastné udalosti ako povýšenie v práci či narodenie dieťaťa sú do istej miery stresujúce.

Dlhodobo pretrvávajúci stres a z toho ustavične zvýšená hladina stresových hormónov však vedie k vzniku rôznych chorôb v podobe vysokého krvného tlaku, žalúdočných vredov, porúch imunity. Okrem tela dlhodobý stres negatívne vplýva aj na ľudskú myseľ a okrem podráždenosti, zlosti a nesústredenosti je často spúšťačom rôznych psychických porúch, ako je úzkosť či depresia.

Jednou z možností je vo vypätých situáciách či životných obdobiach vyskúšať doplnok stravy Anxiolan. Klinicky overená kombinácia extraktu valeriány a ľubovníka, podporená účinkom horčíka a vitamínu B6 ponúka účinnú pomoc pri nepokoji, úzkosti a napätí. Prírodné riešenie, ktoré nevyvoláva závislosť, je nenávykové a neutlmuje.

Súťaž:
Súťažná Otázka: Koľko miligramov (mg) extraktu z valeriány obsahuje 1 tableta/kapsula? (odpoveď nájdete na https://www.gsklub.sk/produkt/gs-anxiolan-2-x-30-tabliet/)
odpovede píšte do komentárov pod článkom

Výherca získa balíček 2×30 tabliet GS Anxiolan.
Spolu 2 výhercovia

13 KOMENTÁRE

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.