Trápia vás chladné večery? Ochutnajte horúci čaj s Karpatským KB!

0

Jar je predo dvermi a slnko vyslalo prvé nesmelé lúče. Príjemné denné teploty však striedajú veľmi chladné večery. Ako sa čo najpríjemnejšie zohriať? Na pomoc si môžete prizvať horúce čaje s Karpatským KB ? .

V polovici februára nás potešili prvé náznaky jari. Napriek o niečo vyšším denným teplotám sa ešte zimný chlad nerozlúčil. Nejeden z nás večer rád siahne po šálke teplého čaju. My sme sa rozhodli skombinovať klasický nápoj so slovenskou novinkou – Karpatským KB s príchuťou klinček a škorica. My sme sa rozhodli skombinovať klasický, svetoznámy nápoj s alkoholom, ktorý je na slovenskom trhu pomerne novým a chuťovo veľmi zaujímavým. Vznikol ochutením tradičného slovenského Karpatského KB, do ktorého boli pridané výťažky z klinčeka a škorice. Nudnému čaju dodá nový rozmer nielen v chuti, ale aj vôni.

KB Tea -čierny


Ak ste priaznivcami pikantnosti, horúci drink, ktorého základom je čierny čaj, bude pre vás to pravé. Nápoj sa vyznačuje sladkastou a komplexnou vôňou, ktorá je plná korenistých tónov čerstvo napečeného sladkého pečiva a čaju. Osloví vás plná a príjemná sladkastá chuť, ktorú dotvorí prirodzene horká dochuť čierneho čaju.

Čo budeme potrebovať?
4 cl Karpatské KB Škorica Klinček
2 cl Perníkový sirup
Jablkové plátky, škorica
Čierny čaj

Návod na prípravu
Karpatské KB škorica a klinček , sirup, koreniny a ovocie pridáme do servírovacieho skla a zalejeme pripraveným čiernym čajom, ktorý je vychladený na teplotu vhodnú na pitie.

Karpatský teplý zázvor


Karpatský teplý zázvor poteší predovšetkým milovníkov chute a vône zázvoru.  Nápoj je intenzívny a zároveň svieži. Napriek tomu, že je nápoj horúci, jeho chuť pôsobí osviežujúco a lahodne. Nápoj zároveň prehreje. Karpatské KB Klinček Škorica dodá tomuto drinku špecifickú príchuť. Klinček chuť zázvoru zvýrazní a zintenzívni. Zázvor v kombinácii s koreninami zahreje a lieči.

Čo budeme potrebovať?
4 cl Karpatské KB Škorica Klinček
Zázvorové plátky
Klinčeky
Horúce zázvorové nealko pivo

Návod na prípravu
Karpatské KB škorica a klinček, zázvorové plátky a koreniny pridáme do servírovacieho skla a zalejeme nahriatym zázvorovým nealkoholickým pivom, ktoré je vychladené na teplotu vhodnú na pitie. Môžeme dozdobiť plátkom zázvoru, mletou škoricou a klinčekmi.

KB Tea – zelený

Nápoj sa vyznačuje sladkastou chuťou a komplexnou vôňou plnou korenistých tónov a čerstvo napečeného sladkého pečiva. Recept je možné pripraviť ako z jazmínového, tak aj zo zeleného čaju. Chuť tohto nápoja je harmonická, najprv plná a sladkastá a na pozadí jemne korenisto svieža, s príchuťou bylín.

Čo budeme potrebovať?
4 cl Karpatské KB Škorica Klinček
2 cl Perníkový sirup
Jablkové plátky, škorica
zelený jazmínový čaj

Návod na prípravu
Karpatské KB škorica a klinček, sirup, koreniny a ovocie pridáme do servírovacieho skla a zalejeme pripraveným zeleným čajom, ktorý je vychladený na teplotu vhodnú na pitie.

Ak vás naše jednoduché tipy na horúce drinky zaujali, viac inšpirácií nájdete aj na www.karpatskebrandy.sk

Nazdravie!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.