V meste je nový Club! Pre leto plné zážitkov

2

Spontánne akcie, náhodné stretnutia, zimomriavky… zavlnia sa nad obyčajnými dňami ako opar bieleho dymu stúpajúci z fľaše sektu tesne po jej otvorení. Spomienky na nich však len tak nevyšumia.

Na začiatku každého nového zážitku je chuť. Chuť na zmenu, chuť skúsiť nepoznané, chuť vykročiť zo zabehnutého stereotypu. Chuť zmeniť obľúbený pohár sektu na ultimátne ľadové osvieženie je neodolateľným pokušením! To zadefinovalo spôsob, akým vznikla absolútna novinka na slovenskom trhu.

Nový Club, nové pravidlá
Šestka je číslo, ktoré podľa Francúzov symbolizuje intenzívne šťastie. Šesť zvrtnutí kovovou slučkou „klietočky“, chrániacej zátku, vás delí od potešenia ukrytého vo vnútri fľaše. Šestoraké šumivé dobrodružstvo zhmotnené podarenou rodinkou sektov Hubert Club ste už zažili. Pre všetkých milovníkov bubliniek preto nastal čas urobiť krok vpred.

Patronát nad slnečnou sezónou prevezme technologicky i dizajnovo vyšperkovaný „benjamín“ – Hubert Ice Club Demi Sec. Je stvorený na vychutnávanie si leta plného nečakaných zážitkov, intenzívnych emócií, ľadových bubliniek a zimomriavok.

Spôsob, akým technológ so someliérom dosiahli, aby bublinky zostali v pohári a ľad podčiarkol všetky dobré vlastnosti sektu je tajný. Keď radi odhaľujete tajomstvá, garantujeme vám, že s pohárom tohto nováčika v ruke vás bude zaujímať iba očarujúci výsledok. Keď sa stále neviete rozhodnúť, či áno alebo nie, hoďte si kockou. Ideálne tromi. Nech sú z ľadu a nech skončia vo veľkom pohári s novým Ice Clubom aj s čerstvou špičkou z voňavej mäty. Takto sa totiž v lete po novom bude piť Ice Club od Hubertu.

Na tepe najnovších trendov
Obľúbené „slovenské šampanské“ prichádza s novinkou, ktorá už na prvý pohľad vzbudzuje pozornosť. Biela fľaša predznamenáva výnimočný zážitok! Iskrivo zlatistý, senzoricky vyladený, harmonický sekt s decentným muškátovým charakterom vo vôni a nádychom zrelého ananásu v chuti je určený každému, kto si túži vychutnávať originalitu, kvalitu a štýl počas všedných i výnimočných slnečných dní.

Sviežu, plnú a jemne korenistú chuť novinky Hubert Ice Club zvýrazňuje ľad, mäta a dlhotrvajúce perlenie, ktoré z každého posedenia či debaty na slnečnými lúčmi vyhriatej terase spraví zážitok, ktorý nevyšumí.  

Novinka Hubert Ice Club získala zlatú medailu na medzinárodnej súťaži Grand Prix Vinex 2021. Veríme, že kvalitu nového sektu ohodnotíte rovnako dobre ako odborná porota v tejto prestížnej súťaži.

www.hubertsekt.sk

Novinku Hubert Ice Club  ako aj široké portfolio sektov Hubert nájdete na e-shope www.hubertonline.sk   aj v maloobchodnom predaji.

Čítajte tiež: Ako sa pijú hviezdy? Skladovanie, servírovanie a pitie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.