Veľká škola Tarotu – Koleso šťastia

1

Žijeme v duálnom svete. Je v ňom toľko dobra, koľko zla. Je len na nás, čo si budeme vedome vyberať. A podľa toho budeme vyžarovať. Priťahovať si ľudí n a podobnej energetickej vlne. Vždy nám do toho prídu aj skúšky. Ak nejakú nevyriešime, vráti sa v inej podobe. A bude sa vracať, kým ju nevyriešime. Tarotová karta Koleso šťastia poukazuje na túto dualitu života a nášho sveta. Vonkajšieho aj vnútorného.

Koleso šťastia. Každý z nás má tiene. Všetci ich máme. Ak si myslíte, že ste len dobrí, nie je to celkom tak. Viete, ako zistíte svoje negatívne tiene? Čo vás rozčuľuje na druhých? Zamyslite sa. Ak ste to našli, tak to je presne to, čo je vo vás a nemáte to nejakým spôsobom vyriešené. A prečo majú tiene aj ľudia, ktorí si myslia, že sú len dobrí?

Z vyššieho princípu. Uvediem vám konkrétny príklad. Takémuto “dobrému” človeku chce nejaký zlodej zbiť dieťa. Čo urobí dobrý človek? Bude k zlodejovi milý? Alebo bude brániť svoje dieťa? To je vyšší princíp. A máme aj dobré tiene. To, čo sa nám páči na druhých, máme v sebe aj my. Len to možno ešte nebolo objavené.
Čítajte tiež: Tarotová škola Veľkej Arkány – Blázon

Ako sa vykladá Koleso šťastia?

Záleží od situácie a samozrejme od toho, kde vo výklade sa karta objaví. Vo všeobecnosti však predstavuje osud, ktorý sa obracia a je pred nami nová cesta. Môže hovoriť aj o tom, že čo sme zasiali, budeme teraz žať. Potiaľto sme stále v dualite. Koleso šťastia však môže znamenať aj to, že sme alebo k nám prichádza osudový vzťah. Záleží od výkladu. A môže to tiež znamenať, že všetko má svoj začiatok a tiež svoj koniec. Po slnku prichádza tma. Problémy vystrieda radosť. Čiže je to aj karta, ktorá hovorí o novom životnom cykle. A niekedy táto karta znamená, že výsledok je neistý.
Čítajte tiež: Tarotová škola Veľkej Arkány – Veľkňaz

Ako si vykladať túto kartu?

Môžete navštíviť vešticu a môžete si intuitívne vykladať karty aj sami. Aj z tohto dôvodu som vám pripravila túto veľkú školu Tarotu. Pri kartách platí ešte jedno pravidlo a to vám odporúčam dodržiavať. Keď vyložíte kartu, nepremýšľajte. Nechajte intuíciu, nech vám napovie, čo vám daná karta chce povedať. Intuícia je vždy to, čo prichádza pred rozumom.
Andrea Hinková – Tarová

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.